Pasiekimai

2018-2019 m. m. mokinių pasiekimai

OLIMPIADOS
Šiaulių miesto 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada   I vieta, Simona Turauskaitė, 3c kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių epistolinio rašinio konkursas Laureatė. Goda Solovjovaitė, 5b kl., lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Inga Valeikienė.
Šiaulių miesto 7–12 klasių mokinių technologijų olimpiada I vieta  Rugilė Putvinskytė, 8b klasė, technologijų mokytoja Gitana Petronaitienė.
Šiaulių miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada III vieta Linas Omelčenko, 5a klasė, matematikos mokytoja metodininkė Albina Eitutienė

III vieta Matas Sketerskas, 6a klasė, matematikos mokytoja metodininkė Erika Janušienė

III vieta Danilas Paulauskas, 7b klasė, matematikos mokytoja metodininkė Erika Janušienė

Šiaulių miesto 7 klasių mokinių dailės olimpiada III vieta Rugilė Zdanavičiūtė, 7c klasė,

Dailės mokytoja metodininkė Marytė Ruzgytė

Šiaulių miesto 3–4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada

 

III vieta  Greta Kaminskaitė, mokytoja Birutė Kasparienė

 

Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

 

III vieta   Samanta Remeikytė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Vilma Matuzevičienė

 

Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada (2019-03-20) II vieta Linas Omelčenko, 5A klasė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Valionienė
Šiaulių miesto 6–8 klasių mokinių geografijos olimpiada

 

II vieta Lėja Kazlauskaitė, 6a klasė mokytoja Aistė Kavanauskaitė-Lukšė

 

Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

(2019-03-26)

III vieta Karmela Žalytė, 4b klasė, mokytoja Danguolė Sinetar
Šiaulių m. 8 klasių mokinių fizikos olimpiada II vieta Titas Gedgaudas 8c klasė, fizikos vyr. mokytoja Giedrė Kielaitė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų   3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada. I vieta 3b klasės mokinė Emilija Juodeikytė, mokytoja Rita Rinkūnaitė

III vieta 3d klasės mokinys Kajus Vasiliauskas, mokytoja Aldona Navickienė

II vieta 4d klasės mokinys Joris Jokubauskas, mokytoja Birutė Kasparienė

Šiaulių miesto 7–8 klasių mokinių istorijos olimpiados I vieta  Tomas Rakauskas, Šiaulių Dainų progimnazija, mokytoja Ramūnė Gedminienė
Šiaulių miesto mokinių technologijų olimpiada I vieta Rugilė Putvinskytė, 8b klasė, mokytoja Gitana Petronaitienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių  lietuvių kalbos olimpiada I vieta Viltė Alubickytė , 6b klasė, mokytoja Inga Valeikienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių  lietuvių kalbos olimpiada

 

 

 

 

Tarptautinė 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

 

III vieta Ignas Klovas, 5b klasė, mokytoja Inga Valeikienė

III vieta  Lėja Kazlauskaitė, 6a klasė, mokytoja Andžela Valaikienė

 

 

II vieta Domantas Tammi, 8C klasė, mokytoja Kristina Bliūdžiuvienė

 

 

6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada III vieta – Matas Sketerskas, 6a klasė, mokytoja Erika Janušienė

 

Šiaulių miesto 5–6 klasių mokinių dailės olimpiada

 

II vieta – Emilija Dambrauskaitė, 5a klasė, mokytoja Marytė Ruzgytė
II vieta – Viltė Pikūnaitė, 6b klasė mokytoja Marytė Ruzgytė
III vieta – Kornelija Pėželytė, 6b klasė mokytoja Marytė Ruzgytė

 

Tarptautinis 1–4 klasių mokinių koliažų konkursas „Žiemos istorija“

 

III vieta, 4e klasės mokinės:

Andrėja Sakalauskytė,

Urtė Trioškaitė,

Rugilė Zibolytė,

Viktorija Zbarauskytė,

pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

KONKURSAI
2019 m. VEX IQ robotikos Lietuvos čempionatas I vieta Atlantas Ališauskas,  6c kl., informacinių technologijų mokytojas metodininkas Ričiardas Gečas
II vieta Gvidas Markevičius, Matas Vaitkus 4a kl., informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Tarptautinis konkursas – „Saulės robotų mūšis 2019“

 

II vieta Kristina Kaupaitė, 6a kl.

informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė

 Tarptautinis Siguldos robotikos čempionatas I vieta, Lukas Kriačiūnas, Benas Šimkūnas 6c kl.
II vieta, Kristina Kaupaitė 6a, Augustas Kazlauskas 5a kl.
III vieta, Almantas Valionis, Matas Vaitkus 4a kl.
III vieta, Augustė Kaupaitė 2a kl. informacinių technologijų mokytoja metodininkas Ričiardas Gečas, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Prekybos ir pramogų centro Akropolis  piešinių konkursas ,,Mano svajonių Kalėdos” Laureatas, Ignas Dragūnas, 3c kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė

Laureatės, Ema Markevičiūtė, Eligija Laurutytė, 2a kl. pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė

Laureatė, Nida Sheraz Morkūnaitė, 2c kl. pradinio ugdymo mokytoja Aurelija Jurgutavičienė

Laureatė, Rugilė Zibolytė, 4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

Respublikinis piešinių konkursas-paroda ,,Mes iš pasakų atėję…” I vieta,  Paula Caltabellotta, 4d klasė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Birutė Kasparienė

Laureatė, Urtė Gudonytė, 3c kl., pradinio ugdymo mokytoja Lina Mateikienė

Laureatė, Rugilė Juškytė, 4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

Šiaulių miesto 5-8 klasių mokinių diktanto konkursas I vieta, Mingailė Alijošiūtė, 7a klasė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Vijoleta Tolvaišienė
Šiaulių miesto 5-8 kl. mokinių oratoriaus konkursas “Tikslo siekis – pirmas žingsnis į sėkmę” III vieta, Ramunė Tautkutė, 8a klasė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė
Šiaulių miesto 5-8 klasių mokinių diktanto konkursas  I vieta Ignas Klovas, 5b klasė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Inga Valeikienė.
Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ IV vieta respublikoje, I vieta mieste, Emilija Juodeikytė, 3b kl. pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rita Rinkūnaitė
II vieta mieste, Milda Baltrušaitytė, 3b kl.,
II vieta mieste Gabrielė Pažarauskaitė, 3b kl.
informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
 Šiaulių miesto 5-8 kl. mokinių oratoriaus konkursas “Tikslo siekis – pirmas žingsnis į sėkmę” 2018 m. lapkritis III vieta, Aistė Rudytė, 6a Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Andžela Valaikienė
2018 M. 2018 m. VEX IQ robotikos Lietuvos čempionatas I vieta Benas Šimkūnas 6c kl.,
II vieta Lukas Kriaučiūnas 6ckl., informacinių technologijų mokytoja metodininkas Ričiardas Gečas, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Šiaulių m. ir rajono IT kūrybinių darbų konkursas “Laiškas Kalėdų Seneliui” (integruotas su lietuvių kalba) 2018 m. gruodžio mėn. Laureatė, Reda Šambarytė, 6a kl.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Andžela Valaikienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Šiaulių m. ir rajono IT kūrybinių darbų konkursas “Laiškas Kalėdų Seneliui” (integruotas su lietuvių kalba) 2018 m. gruodžio mėn. Laureatė, Saulė Skodminaitė 8a kl, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Respublikinis informatikos konkursas
„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“
III vieta, Augustė Kaupaitė 2a kl.,
Laureatė, Greta Ralytė, 8c kl.
Laureatė, Melita Marija Katavičiūtė, 5c informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Šiaulių m. 5-8 ir I,II klasių samprotavimo rašinių konkursas ,,Esu kitoks ir tuo didžiuojuosi” Laureatė, Aitė Rudytė, 6a kl.,
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Andžela Valaikienė
Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas ,,Sraigės kelias”, 2018-12-05 I vieta, Viktorija Zbarauskytė, 4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Respublikinio vaikų piešinių konkursas ,,Lietuvos kunigaikščiai”, 2018-12-14 Laureatė, Šarūnė Sitkevičiūtė, 4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

 Tarptautinis Preiļu robotikos čempionatas I vieta, Lukas Kriaučiūnas, Benas Šimkūnas 6c kl.
II vieta, Almantas Valionis, Matas Vaitkus 4a kl.
Laureatė, Augustė Kaupaitė 2a kl. informacinių technologijų mokytoja metodininkas Ričiardas Gečas, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Respublikinis priešmokyklinio ugdymo grupės, 1-4 kl. mokinių kūrybinių darbų konkursas „Menu mįslę keturgyslę” Laureatė, Iveta Timinskaitė, 3e kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė

Laureatės, Rugilė Zibolytė, Gabrielė Janulytė, 4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų paroda- konkursas „Būki kelyje budrus“
2018-06-08 – 2018-09-13“
Laureatas, Aleksandras Vlasovas, 3e kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė

Laureatė, Gretė Mauriūtė, 4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

Laureatė, Paula Caltabellotta, 4d klasė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Birutė Kasparienė

Šiaulių m. 5-8 ir I,II klasių samprotavimo rašinių konkursas ,,Esu kitoks ir tuo didžiuojuosi” Laureatė Viltė Alubickytė ,6b kl., Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Inga Valeikienė
Laureatas Ignas Klovas, 5b kl., Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Inga Valeikienė
Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Metų laikai“, skirtas 2019 metų kalendoriui Laureatė Danielė Medžiaušytė 6a kl., dailės mokytoja metodininkė Marytė Ruzgytė
Respublikiniė mokinių kūrybinių darbų paroda – konkursas “Kalėdinė miniatiūra ir ne tik… ” 2018-12-12 Laureatė Rugilė švėgždaitė,3b kl., pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rita Rinkūnaitė

Lauretės Kotryna Markovaitė, Dovilė Balbonaitė, Gabija Krapikaitė 4b , pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Viliuvienė

Laureatas Benas Putramentas 2a kl. pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė

Laureatė Austėja Zibolytė 2c kl. pradinio ugdymo mokytoja Aurelija Jurgutavičienė

Laureatė, Rugilė Juškytė, 4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

Šiaulių miesto ir rajono 5-8 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas
„Žiema žiemužė“.
Laureatas, Adomas Cibulskis, 6b informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Šiaulių miesto 5 klasių protmūšis “Ką žinai apie Lietuvos nepriklausomybę?” III vieta.

Ignas KLovas, 5b kl

Smiltė Gedgaudaitė, 5b kl

Arnas Jarmolavičius, 5c kl.

Emilija Juraitė, 5c kl.

Dovydas Šukys, 5c kl.

Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas “Žodžiai Lietuvai” Nugalėtoja

Stela Nauburaitytė, 2 d klasė

Mokytoja Audronė Jonaitienė

Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų paroda- konkursas „Būki kelyje budrus“ Laureatas, Ignas Dragūnas, 3c kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė

 

Tarptautinis piešinių konkursas ,,Kalėdiniai stebuklai”, 2019-01-14 III vieta, Šarūnė Sitkevičiūtė,  4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

Tarptautinis 1-4 klasių mokinių koliažų konkursas ,,Žiemos istorija”, 2019-01-30 Nominacija (už kūrybiškumą) 4e klasės mokinės: Elija Balčiūnaitė, Vakarė Jarošiūtė, Gretė Mauriūtė, Šarūnė Sitkevičiūtė, Rugilė Juškytė, Jorūnė Zauraitė,  pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

Respublikinė mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…”

2018-12-12

Laureatė, Gabija Telnovaitė, 2b kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jolanta Maziliauskienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodžiai Lietuvai”

2019-02-28

Laureatė, Gabija Augustinavičiūtė, 2b kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jolanta Maziliauskienė.

Laureatė, Kotryna Vengrytė, 2c kl., pradinio ugdymo mokytoja Aurelija Jurgutavičienė

Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Būki kelyje budrus”

2018-06-08 – 2018-09-13

Laureatė, Austėja Safonovaitė, 2b kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jolanta Maziliauskienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių anglų kalbos konkursas “Raštingiausias šeštokas” II vieta Samanta Remeikytė, 6c klasė

Mokytoja V.Matuzevičienė

Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių anglų kalbos konkursas „Word Master Challenge“. II vieta Martinas Karkalas, 7B klasė, mokytoja K.Bliūdžiuvienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių anglų kalbos konkursas “Word Master Challenge” III vieta Gintaras Žička, 7A klasė, mokytoja Kristina Bliūdžiuvienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių anglų kalbos konkursas “English Grammar Competition” II vieta Domantas Tammi, 8C klasė, mokytoja Kristina Bliūdžiuvienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 kl. mokinių oratoriaus konkursas “Tikslo siekis – pirmas žingsnis į sėkmę”, 2018 m. lapkričio mėn. Agnė Butkaitė, 7a kl. – II vieta,  Vėjūnė Budrytė, 8c kl. – III vieta, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vijoleta Tolvaišienė
Šiaulių miesto ugdymo įstaigų 5-8 kl. ir I-II kl. Mokinių samprotavimo rašinių konkursas “Esu kitoks ir tuo didžiuojuosi”, 2019 01 22 Agnė Butkaitė, 7a kl. – laureatė, mokytoja Vijoleta Tolvaišienė
Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas ,,Tariu lietuvišką žodį” I vieta, Urtė Jackūnaitė, 3c. kl. pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė

III vieta, Tomas Urbonas, 2 c kl. pradinio ugdymo mokytoja Aurelija Jurgutavičienė

Šiaulių regiono moksleivių Raštingumo konkursas

2019-03-12

Ignas Klovas III vieta, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Inga Valeikienė
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių  diktanto konkursas Ignas Klovas – I vieta, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė  Inga Valeikienė
Šiaulių miesto istorijos viktorina ,,Istorijos protų karai” III vieta, Ramunė Tautkutė, 8a kl., Gabrielė Šėgždaitė, 8a kl., Bernardas Aldas Blekaitis, 8a kl., istorijos mokytoja metodininkė Ramūnė Gedminienė
Šiaulių regiono moksleivių raštingumo konkursas III vieta, Emilija Abromaitytė, 8a klasė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė
Šiaulių regiono moksleivių raštingumo konkursas, 2019 03 12 I vieta, Mingailė Alijošiūtė, 7a kl., lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vijoleta Tolvaišienė
Šokių festivalis-konkursas Griausmas 2019 , Grand-prix, III vieta –Dainų progimnazijos šokių studija „KOSMĖJA“ (vadovė Diana Maciuvienė)

 

Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių Užgavėnių kaukių paroda-konkursas ,,Šalta žiema šalin eina”, 2019-03-06 Laureatė, Paula Caltabellotta, 4d klasė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Birutė Kasparienė

Laureatė, Gretė Mauriūtė,  4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

Šokių festivalis-konkursas ,,Šokių fiesta 2019″ Šaukėnuose, I vieta Mažųjų grupėje Dainų progimnazijos šokių studija „KOSMĖJA“ (vadovė Diana Maciuvienė)

I vieta Mergaičių grupėje Dainų progimnazijos šokių studija „KOSMĖJA“ (vadovė Diana Maciuvienė)

I vieta Merginų grupėje Dainų progimnazijos šokių studija „KOSMĖJA“ (vadovė Diana Maciuvienė)

Respublikinis matematikos konkursas ,,PANGEA 2019” III vieta, Matas Sketerskas, 6a, Danilas Paulauskas, 7b (mokytoja Erika Janušienė)
XIX-asis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas Palangoje. I vieta B kategorijoje  Pučiamųjų instrumentų orkestras brass band „Dainai“ (vadovas Anatolijus Kavaliauskis)
Respublikinis matematikos konkursas ,,PANGEA 2019” I vieta, Samanta Mockutė, 6b (matematikos mokytoja metodininkė Albina Eitutienė)
Šiaulių miesto 6 klasių mokinių matematinės kūrybinės dirbtuvės “Moku, žinau, pritaikau” II vieta

Miglė Stankutė, 6b, Ugnė Gočelkytė, 6c,

Eimantas Markauskas, 6c,

Vytautas Niktavičius, 6b (matematikos mokytoja metodininkė Albina Eitutienė)

Šiaulių regiono mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano svajonių profesija 2019“ III vieta

Aistė Žebrauskaitė, 7c kl., Danielė Blekaitytė, 7a kl., Ieva Lauraitytė, 7a kl., Viltė Butkutė, 7a kl. (mokytojos informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė ir profesinio orientavimo konsultantė Giedrė Kielaitė)

Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo piešinių konkursas “Tėviškės spalvos”. 2019 m. Nominantė (už kompozicinį sprendimą)

Rugilė Zdanavičiūtė. Mokytoja M. Ruzgytė

Šiaulių miesto mokinių kūrybinių darbų “Margušiai” konkursas

 

Laureatė (už darbo estetiškumą)

Rugilė Putvinskytė, 8b kl. dailės mokytoja metodininkė Marytė Ruzgytė,

Tarptautinė Šiaulių ir Jelgavos miestų 8 klasių moksleivių anglų kalbos olimpiada, 2019 03 22 Domantas Tammi,8c klasė, II vieta, mokytoja Kristina Bliūdžiuvienė
Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis – konkursas

“Skriski, giesmele”

Urtė Jackūnaitė, 3c klasė, II vieta, mokytoja

Gitana Šlėnė

Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių mokinių rusų kalbos dailyraščio konkursas Adrija Ainaitė, 6c klasė, II vieta, Deimantė Meškytė, 6b klasė, III vieta; rusų kalbos mokytoja metodininkė Auksė Kravčenkienė
Dainų mikrorajono 8-tų progimnazijos ir I-os „Romuvos“ gimnazijos klasių mokinių konkursas anglų kalba „Ką žinai apie Didžiąją Britaniją?“ (2019-04-16) 2 vieta

8A klasės mokiniai Emilija Abromaitytė, Dominyka Grigalaitytė bei Erikas Valkeris 8B klasės mokinės Abigail Maria Parker bei Gabija Stanelytė

Anglų kalbos mokytojos metodininkės K. Bliūdžiuvienė, A. Ramanauskienė ir J. Valionienė

Šiaulių apskrities mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Margučiai” Laureatas, Ignas Dragūnas, 3c kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Šiaulių miesto mokinių Dailyraščio konkursas, skirtas J. Tumo- Vaižganto metams paminėti I vieta,  Emilija Abromaitytė, 8a klasė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė.
XIII respublikinis kultūros ir ugdymo įstaigų šokių kolektyvų festivalis – konkursas „Pavasario šėlsmas“.

 

I vieta –  šokis „Žvaigždynas“,

I vieta –  šokis „Linksmuoliukės“,

I vieta –  šokis Mažieji meteoritai“,

III vieta –  šokis „Boružėlė“.

Dainų progimnazijos šokių studija „KOSMĖJA“ (vadovė Diana Maciuvienė)

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas ,,Tau, Mama”, 2019-05-03 I vieta – Gretė Mauriūtė,  4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

II vieta – Rugilė Zibolytė,  4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

Nominantai: Germantas Onaitis, Šarūnė Sitkevičiūtė  4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

Tarptautinis piešinių ir fotografijos darbų konkursas „Trijų spalvų istorija“, 2019-04-09 Nominacija už kūrybiškumą

Gretė Mauriūtė, 4e klasė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

Tarptautinis jaunųjų menininkų konkursas „Sėkmės faktorius“ 2018.10.20
I vieta Šokio studija “Kosmėja” (I-II kl. amžiaus gr.)
I vieta Šokio studija “Kosmėja” (III-IV kl. amžiaus gr.)
II vieta Šokio studija “Kosmėja” (V-VI kl. amžiaus gr.)
III vieta Šokio studija “Kosmėja” (VII-VIII kl. amžiaus gr.)
III vieta Šokio studija “Kosmėja”  (VII-VIII kl. amžiaus gr.)
Tarptautinis šokių festivalis-konkursas “MERRY CHRISTMAS BALTIC AMBER 2018” Ryga 2018.12.08
I vieta Šokio studija “Kosmėja” (I-IV kl. amžiaus gr.)
I vieta Šokio studija “Kosmėja” (V-VI kl. amžiaus gr.)
III vieta Šokio studija “Kosmėja” (VII-VIII kl. amžiaus gr.)
2019.03.02 „LITHUANIA SHOW DANCE AND CONTEMPORARY DANCE CHAMPIONSHIP 2019“
II vieta Šokio studija “Kosmėja” (I-VIII kl. amžiaus gr.)
VARŽYBOS
Šiaulių miesto pradinių klasių estafetinio bėgimo varžybos „782 žingsneliai“ (komandinis) I vieta, Ugnius Ramanauskas, Domas Grigaitis, Urtė Jackūnaitė, 3c. kl., pradinių klasių vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė

Ema Markevičiūtė, Kamilė Burgailaitė, Smiltė Garšvaitė, Marijus Tručinskas, Nojus Šukys, Benas Putramentas, 2a kl. pradinių klasių mokytoja Daiva Stonė

I vieta, Viktorija Zbarauskytė, Tadas Aninkevičius, Jorūnė Zauraitė, 4e kl., pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

Lietuvos krepšinio federacijos taurės Šiaulių m. 5-tų kl. Moksleivių 3×3 krepšinio turnyras III vieta – Anželika Jakutytė (5a), Eringas Degutis (5a), Ignas Jonaitis (5b), Kajus Podvisockas (5d). Mokytoja E.Gapšienė
Mr.Golas Šiaulių apskrities 5×5 salės futbolo varžybos III vieta – Dovydas Tamkus (8a), Armandas Zimka (8a), Nojus Navickas (8a), Rokas Mockus (7b), Tomas Krūminas (7c), Edvinas Rumbauskas (7c). Mokytoja E.Gapšienė
Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo Šiaulių miesto  2006 m. gimimo ir jaunesnių moksleivių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių finalo varžybos

 

Ugnė Gočelkytė           6c

Kamilė Sausdravaitė    6c

Gustė Mikalauskaitė   6c

Deimantė Meškytė      6b

Beata Tadaravičiūtė    6a

Reda Šambarytė          6a

Ieva Raižytė                 6a

Agnetė Kastečkaitė      6a

Atlanta Zumbakytė      5a

Viltė Bačiulytė             5a

Dominykas Kviklys       6a

Matas Vertelis             6a

Matas Sketerskas        6a

Kajus Rudokas              6b

Aivaras Badauskas       6b

Aurimas Barauskis       6c

Lukas Kriaučiūnas        6c

Orestas Taujanskas      6c

Kajus Podvisockas        5d

Eringas Degutis            5a

Vygantas Kaunietis      5a

Mokytojos-E.Gapšienė ir G.Mickuvienė

Lietuvos mokyklų žaidynių III etapo zoninės 2006 m. gimimo ir jaunesnių moksleivių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos

 

II vieta –

Ugnė Gočelkytė,          6c

Kamilė Sausdravaitė    6c

Atlanta Zumbakytė      5a

Viltė Bačiulytė             5a

Marija Petrauskaitė     5a

Rugilė Miknevičiūtė     5a

Rūta Poškevičiūtė        6a

Greta Ribikauskaitė     5b

Mėta Vaitekūnaitė       5a

Skaistė Degutytė          5a

Dominykas Kviklys       6a

Matas Vertelis             6a

Matas Sketerskas        6a

Kajus Rudokas              6b

Aivaras Badauskas       6b

Lukas Kriaučiūnas        6c

Orestas Taujanskas      6c

Aurimas Barauskis       6c

Eringas Degutis            5a

Ignas Jonaitis               5b

Mokytojos-E.Gapšienė ir G.Mickuvienė

Šiaulių miesto “Šokdynių virtuozių” varžybos. I vieta Smiltė Kisieliūtė 7c, Dovilė Gilytė 8a, Rugilė Masandukaitė 8c.

III vieta Viktorija Antanovaitė 7c, Erlanda Vasiliauskaitė 7c, Ugnė Gočelkytė 6c,  Agnetė Kastečkaitė 6a

Mokytojos G.Mickuvienė, E.Gapšienė

Lietuvos mokyklų žaidynių Šiaulių miesto lengvosios atletikos keturkovės 2005 m. gimimo ir jaunesnių varžybos/mergaitės

 

II vieta

Kamilė Pikelytė

7b

Mingailė Alijošiūtė                              7a

Rugilė Zdanavičiūtė                            7c

Agnė Butkaitė                                          7a

Austėja Petrauskaitė

Meškytė Deimantė       6b                                    7b

Mokytojos G.Mickuvienė, E.Gapšienė

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių Šiaulių miesto lengvosios atletikos keturkovės 2005 m. gimimo ir jaunesnių varžybos/berniukai

 

II vieta

Enrikas Kondrotas         7a

Domas Skirmantas                              7a

Arnas Blantaitis                                 7c

Lukas Elsbergas                                        7c

Gabrielius Malakauskas              Edvinas      Rumbauskas        7c                                  7c

Mokytojos G.Mickuvienė, E.Gapšienė

 

 
LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ ŠIAULIŲ MIESTO TURIZMO VARŽYBOS III vieta

Augustas Mikulskis 5c

Ignatavičius Martynas 5c

Jarmolavičius Arnas 5c

Alubickytė Viltė 6b

Mikulskytė Sintija 8b

Mokytoja Gražina Mickuvienė

LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ ŠIAULIŲ MIESTO LENGVOSIOS ATLETIKOS KROSO ESTAFEČIŲ VARŽYBOS

 

II vieta
Enrikas Kondrotas

Domas Skirmantas

Laurynas Baranauskas

Gabrielius Malakauskas

Airidas Garbunovas

Deimantė Meškytė

Mingailė Alijošiūtė

Rugilė Zdanavičiūtė

Dovilė  Gilytė

Abigail Maria Parker                      Mokytojos:

Edita Gapšienė, Gražina Mickuvienė

 

7a
7a
8b

 

7c

 

8a

 

6b
7a

 

7c

 

8a

8b

 

 

 

 

LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ ŠIAULIŲ MIESTO ORIENTAVIMOSI SPORTO VARŽYBOS (2001 m.g. ir jaun. bern.)

 

3 vieta

Rokas Raustys 8b

Dovydas Purauskas 8b

Gabrielius Malakauskas 7c

Arnas Blantaitis 7c

Mokytojos  E.Gapšienė ir G.Mickuvienė

 

 

 

2016-2017 m. m. mokinių pasiekimai

2015-2016 m. m. mokinių pasiekimai

2014-2015 m.m. 4-ųjų ir 8-ųjų klasių standartizuotų testų rezultatai >>>

2014-2015 m. m. mokinių pasiekimai

2013-2014 m. m. mokinių pasiekimai 

2011-2012 m. m. mokinių pasiekimai 

2012-2013 m. m. mokinių pasiekimai 

Parašykite atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.