Pasiekimai

2019–2020 m. m. mokinių pasiekimai

 

OLIMPIADOS

 

Mokinio vardas, pavardė,

kolektyvas

Klasė Pasiekimai Data Mokytojas
Lėja Kazlauskaitė 7a II vieta, olimpiada – konkursas Šiaulių krašto merginoms 2019-10-19 Matematikos mokytoja metodininkė Erika Janušienė
Viltė Alubickytė 7b I vieta Respublikinis poezijos konkursas ,,Bočių takais” 2019-11-16 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Andrėja Kovaitė 5a II vieta  Respublikinis poezijos konkursas ,,Bočių takais”

 

2019-11-16 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė

 

Ignas Klovas 6b II vieta  Respublikinis poezijos konkursas ,,Bočių takais”

 

 

2019-11-16 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Atėnė Neimantaitė 5a Nominacija ir Padėka Respublikinis poezijos konkursas ,,Bočių takais”

 

 

2019-11-16 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė

 

 

KONKURSAI

 

Andrėja Baršauskaitė

Emilija Severina Žakytė

4a Laureatės Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus“

 

2019-09-23 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė

 

Benas Putramentas, Eleonora Poškutė Laureatai Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus“

 

2019-09-23 Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė

 

Aleksandras Vlasovas 4e Laureatas Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus” 2019-09-23 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Šokių kolektyvas „Kosmėja“ Grand Prix Šokių festivalis-konkursas „Adriatic Zadar open 2019“ Zadaras  Kroatija 2019-09-23/10-01 Vyresnioji choreografijos mokytoja Diana Maciuvienė
Saulė Mekšriūnaitė 3a Laureatė Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė
Eligija Laurutytė 3a Laureatė Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07

 

Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė

 

Gabrielė Pažarauskaitė 4b Laureatė Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07

 

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Rinkūnaitė
Smiltė Galvelytė 2a Laureatė Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Irena Povilauskienė

 

Ignas Dragūnas 4c Laureatas Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso  „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Maksim Ragožkin 1a Laureatas Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Birutė Kasparienė

 

Justas Grabinskis 1c Laureatas Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Abrilė Dakan 3b Laureatas Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jolanta Maziliauskienė
Kristupas Steponavičius 4a Laureatas Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso  „Spalvota žinutė mokytojui”

 

2019-10-07 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė

 

Emilija Adomaitytė 4e Laureatė Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Atlantas Ališauskas Kristina Kaupaitė 7c

7a

I vieta Tarptautinėje robotikos parodoje ir varžybose (Vex robotų rungtyje)

 

2019-10-26 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Matas Vaitkus Martynas Zykas 5a II vieta Tarptautinėje robotikos parodoje ir varžybose (Vex robotų rungtyje)

 

2019-10-26

 

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
 Milda Baltrušaitytė

Emilija Juodeikytė

 

4b III vieta Tarptautinėje robotikos parodoje ir varžybose (Vex robotų rungtyje)

 

2019-10-26 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Augustas Kazlauskas 6c I vieta Tarptautinėje robotikos parodoje ir varžybose (Freestyle robotų rungtyje) 2019-10-26 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Fausta Citavičiūtė 4a II vieta Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių kūrybinėse dirbtuvėse ,,Pagauk kūrybos paukštę”

 

2019-11-07 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė

 

Simona Turauskaitė 4c I vieta Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių kūrybinėse dirbtuvėse ,,Pagauk kūrybos paukštę” 2019-11-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Ignas Dragūnas 4c Laureatas Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso 2019-11-12 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Aurimas Marcinkus 4e Laureatas Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Rudens mozaika“ 2019-11-14 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Saulėja Karaveckaitė 1c Laureatė Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Rudens mozaika“ 2019-11-14 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

VARŽYBOS

 

Augustė Kaupaitė 3a I vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos „Dviračių fiesta” 2019-10-08 Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė
Marijus Tručinskas 3a II vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos „Dviračių fiesta” 2019-10-08 Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė
Smiltė Pupkutė 3a III vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos „Dviračių fiesta” 2019-10-08 Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė
Emilis Lauruška 4b I vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos „Dviračių fiesta” 2019-10-08

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Rita Rinkūnaitė

Sandra Antanaitytė 4b III vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos „Dviračių fiesta” 2019-10-08

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Rita Rinkūnaitė

Tautvydas Švėgžda 2a II vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos ,,Dviračių fiesta” 2019-10-08 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Irena Povilauskienė

Artas Henrikas Kiguolis 4c II vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos ,,Dviračių fiesta” 2019-10-08 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Milana Grikšiūtė 2e II vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos ,,Dviračių fiesta” 2019-10-08

 

Pradinio ugdymo mokytoja

Jūratė Eirošienė

Emilis Ališauskas 2e III vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos „Dviračių fiesta” 2019-10-08

 

Pradinio ugdymo mokytoja

Jūratė Eirošienė

Gabija Augustinavičiūtė 3b II vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos ,,Dviračių fiesta” 2019-10-08 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jolanta Maziliauskienė
Aistė Liekytė 4e  I vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos „Dviračių fiesta” 2019-10-08 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė

 

Aurimas Marcinkus 4e III vieta, Šiaulių Dainų progimnazijos dviratininkų varžybos „Dviračių fiesta” 2019-10-08 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė

 

 

_________________

2018-2019 m. m. mokinių pasiekimai

2017-2018 m. m. mokinių pasiekimai

2016-2017 m. m. mokinių pasiekimai

2015-2016 m. m. mokinių pasiekimai

2014-2015 m.m. 4-ųjų ir 8-ųjų klasių standartizuotų testų rezultatai >>>

2014-2015 m. m. mokinių pasiekimai

2013-2014 m. m. mokinių pasiekimai 

2011-2012 m. m. mokinių pasiekimai 

2012-2013 m. m. mokinių pasiekimai 

Parašykite atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.