STEAM magija Dainų progimnazijoje

Spalio 23 d. Dainų progimnazijos 5–8 klasių mokiniams buvo organizuotos patyriminio ugdymo veiklos. Gamtos, matematikos, technologijų, informacinių technologijų, menų mokytojai kvietė dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, tyrinėti, eksperimentuoti, kurti. Penktokus į veiklas įtraukė  „Linksmosios elektronikos“ magija, „Spalvų laboratorijos“ efektai, „Erdvinio pasaulio“ suvokimas ir „Dovanų dėžučių žaismas“.

6–8 klasių mokiniai STEAM magijos ieškojo namuose. Šeštokai kūrė fantastinį „Steamuko draugą“, su kuriuo supažindino klasės draugus, pristatydami kas jis, iš kokių medžiagų sukurtas ir kur realiai pritaikomas. Septintokams teko kurti „Išmaniuosius Steamuko labirintus“. Kiekvienas stengėsi sukurti kuo sudėtingesnį ir įdomesnį. Vyriausieji mūsų mokiniai, aštuntokai, eksperimentavo „Steamuko laboratorijoje“. Išsikėlę klausimą, prisiminę ir pritaikę turimą informaciją, eksperimento būdu įrodė savo hipotezę.

Patyriminio ugdymo dienos veiklos patvirtino mokinių gebėjimą, pamokų metu įgytas žinias, pritaikyti praktikoje ir pamatyti jų naudą.

Informaciją parengė matematikos mokytoja metodininkė Albina Eitutienė


NUOTRAUKOS