„Skaitau, kuriu, piešiu… piešinių konkurso laureatės

                      Gruodžio 9d. Šaltinėlio bibliotekoje vyko baigiamasis Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekų organizuoto projekto „Skaitau, kuriu, piešiu… piešinių konkurso laureatų apdovanojimas. Mūsų mokyklos 1-5 klasių mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo projektinėje veikloje: skaitė knygas, piešė piešinius, kuriais bus iliustruojami knygų skirtukai, nekantriai laukė rezultatų. Šventės metu  buvo apdovanotos dvi mūsų mokyklos mokinės: Ieva Degimaitė, 4a kl. (mokyt. Sigutė Jusiuvienė) ir Samanta Petniūnaitė, 5a kl. (mokyt. Jūratė Valionienė). Joms taip pat buvo įteikta 50 knygų skirtukų su jų ir kitų dalyvių piešiniais, saldžios dovanėlės. Sveikiname laureates ir tikimės, kad turėdamos naujus knygų skirtukus jos nepamirš lankytis mokyklos bibliotekoje ir skaityti knygas. 

Parašykite atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.