Šiaulių Dainų progimnazijoje 1–4 klasių mokinių sporto olimpiada  „Jaunasis olimpietis“

Tęsiant tradiciją birželio 5 d. progimnazijoje vyko 1–4 klasių mokinių sporto olimpiada „Jaunasis olimpietis“. Šventė prasidėjo iškilminga eisena. Jaunuosius olimpiečius pasveikino progimnazijos direktorė Asta Vaičiūnienė, palinkėjo būti vikriems, sportiškiems ir priminė olimpinį šūkį. Prieš varžybas vyko visuotinė mankšta, kurią vedė Dominyko  Kurapkio (2a klasė) ir  Marijos Kurapkytės (4a klasė) tėveliai.

Po mankštos dalyviai skirstėsi į rungtis. Atkaklioje kovoje 60 m bėgime I-ąsias vietas laimėjo: Pijus Bitė (1c), Kajus Putvinskis (2c), Ugnius Ramanauskas (3c), Elijus Liaškovas (4b). II-ąsias vietas: Leonardas Virbickas (1c), Jokūbas Ušinskis (2b), Pijus Tauras Česnikas (3d), Rimantas Valkeris (4a). III-ąsias vietas: Agota Rupšytė (1b), Matas Rovas (2c), Domas Grigaitis (3c), Naglis Dielininkaitis (4e).

Šuolio į tolį rungtyje I-ąsias vietas laimėjo: Nojus Šatkauskas (1b), Augustė Steponavičiūtė (2a), Augustė Timinskaitė (3d), Meda Kropė (4d). II-ąsias vietas laimėjo: Martynas Pikelis (1e), Greta Elsbergaitė (2e), Fausta Citavičiūtė (3a), Karmela Žalytė (4b). III-ąsias vietas laimėjo: Milana Grikšiūtė (1e), Majus Šukys (2b), Gustė Navickaitė (3d), Tadas Aninkevičius (4e).

Kamuolio stūmimo rungtyje I-ąsias vietas laimėjo: Emilis Ališauskas (1e), Raigardas Klimas (2c), Tautvilis Alijošius (3c), Mantvidas Butkus (4c). II-ąsias vietas laimėjo: Ąžuolas Ponelis (1b), Pijus Mockus (2b), Danielė Pažarauskytė (3c), Deimantas Šimkūnas (4e). III-ąsias vietas laimėjo: Tautvydas Švėgžda (1a), Pijus Pažarauskas (2c), Arminas Budrius (3d), Enrika Filipavičiūtė (4c).

Estafetinio bėgimo rungtyje I-ąją vietą užėmė 1b, 2b, 3e ir 4e klasių komandos. II-ąją vietą užėmė 1a, 2a, 3c ir 4b klasių komandos. III-ąją vietą užėmė 1d, 2c, 3a ir 4d klasių komandos.

Pradinio ugdymo skyriaus vedėja Rita Karpušenkienė prizininkus apdovanojo diplomais, medaliais ir taurėmis.

Mokiniai kiekvienais metais labai laukia šios šventės ir noriai joje dalyvauja. Ji rengiama norint skatinti mokinių aktyvumą, sveiką gyvenimo būdą. Svarbu, kad sportavimas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos.

Informaciją parengė 1–4 klasių mokinių sporto olimpiados „Jaunasis olimpietis“ organizatoriai, šventės akimirkas įamžino Lina Pčelincevaitė