Pirmokai lankėsi knygyne ,,Pegasas“

Gegužės 29–30 dienomis dviejų klasių pirmokai lankėsi knygyne ,,Pegasas“. 1a klasės mokinukai  dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Ką žinai apie Lietuvą?“. Knygyno darbuotoja pirmiausia pasiūlė suskirstyti grupelėmis ir paskaityti keletą minučių  Kakės Makės enciklopediją. O paskui prasidėjo viktorina. Darbuotoja uždavinėjo klausimus: Kokia jūra skalauja Lietuvą? Kas buvo pirmasis prezidentas?… Reikėjo atlikti ir praktines užduotis: surasti žemėlapyje didžiuosius miestus, atpažinti Lietuvos herbą. Už gerai ir greitai atliktas užduotis grupės rinkdavo taškus. Pabaigoje 1 a klasės mokiniai kūrė savo klasės herbą.

1d klasės mokiniai dalyvavo pamokoje ,,Ar pažįsti gyvūnus?“. Vaikai sprendė kryžiažodžius, dėliojo dėliones. Aiškinosi, kuris gyvūnas turi šarvus? Kuris gali keitinėti spalvas? Kaip dažnai gyvatė išsineria iš savo odos? Ar teisybė, kad taškeliai ant boružės sparnelių nurodo jos amžių? Smagu, kad pirmokai mokėjo darniai dirbti komandose ir pasiekė puikių rezultatų.

Knygyno darbuotoja už puikiai atliktas  užduotis vaikams  įteikė užrašų knygutes.   Visiems linkėdama saulėtos ir smagios vasaros paprašė nepamiršti skaityti knygas ir lankytis knygynuose bei bibliotekose.

                 Informaciją parengė Jūratė Ivaškienė ir Irena Povilauskienė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės