Dainų progimnazijoje vyko akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai“

2018 m. gegužės mėnesį Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko PUG, 1-8 klasių mokinių tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”. Akcijos dalyviai pagausino mokyklos bibliotekos grožinės literatūros fondą – padovanojo net 43 naujas knygas. Nuoširdžiai dėkojame PUG, 1a, 1c, 1e, 2a, 2c, 2e, 3a, 3c, 3d, 3e, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 6a, 6c, 7a, 7b, 7c, 8b klasių mokiniams, jų tėveliams bei mokytojoms, auklėtojoms.

Kiekvienų mokslo metų pabaigoje Dainų progimnazijos bibliotekos vedėja Rima Vainauskienė išrenka daugiausiai skaitančius mokinius. 2017-2018 m. m. nugalėtojomis tapo 2e klasės mokinė Emilija Fiodorovaitė ir 4c klasės mokinė Justina Bogvilaitė. Džiugu, kad Justina yra aktyviausia skaitytoja jau antrus metus iš eilės! Mūsų progimnazijoje daugiausiai skaitanti yra 2e klasė (mokytoja Rasa Solovjovienė), o iš pirmokų būrio stropiausi skaitytojai – 1a klasės mokiniai (mokytoja Daiva Stonė).

Akcijos organizatorės – lietuvių kalbos mokytojos ir mokyklos bibliotekos vedėja – didžiuojasi, kad Dainų progimnazijoje gausu grožinės literatūros mylėtojų, kad mokiniai ne tik nuoširdžiai dovanoja knygas, bet ir noriai jas skaito.

     Informaciją paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė