27. Lapkritis 2017 · Comments Off on Šiaulių miesto progimnazijų 5-8 klasių mokinių oratoriaus konkursas · Tema: Naujienos

Lapkričio 23 dieną progimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs Šiaulių miesto progimnazijų 5-8 klasių mokinių oratoriaus konkursas. Šių metų konkurso tema lietuvių poeto Vytauto Mačernio žodžiai „Reikia stengtis draugauti toks su tokiu“.
Dėl geriausio oratoriaus vardo varžėsi nemažas būrelis 5-8 klasių mokinių iš „Romuvos“, Gytarių ir Dainų progimnazijų. Aiškia, sklandžia, taisyklinga kalba jaunieji oratoriai svarstė, kas yra draugystė, koks turi būti tikras draugas, kodėl poetas V. Mačernis siūlė draugauti tik su bendraminčiais ir bendraamžiais.
Nors didysis konkurso prizas iškeliavo į „Romuvos“ progimnaziją, tačiau džiaugiamės, kad ir savo mokykloje turime tikrai šaunių oratorių. Sveikiname konkurso nugalėtojas Deimantę Karaliūtę, 8a, (mokytoja I.Valeikienė) Emiliją Abromaitytę, 7a, (mokytoja A.Pigulevičienė), Dominyką Grigalaitytę, 7a, (mokytoja A. Pigulevičienė), Redą Šambarytę, 5a, (mokytoja A. Valaikienė), Kamilę Valaitytę, 7b, (mokytoja A.Valaikienė).

A.Valaikienė

Komentuoti negalima.