01. Kovas 2017 · Comments Off on MŪSŲ KOMANDA – NUGALĖTOJA! · Tema: Naujienos

          Vasario 28 d. Dainų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos. Mūsų komanda tapo varžybų nugalėtoja, todėl kovo 4 d. vyks į Panevėžyje vyksiančias zonines varžybas. Linkime sportinės sėkmės !

          Komanda: Ieva Lauraitytė, Urtė Trumpulytė, Barbora Gaigalaitė, Mingailė Alijošiūtė,  Enrikas Kondrotas, Rojus Makaras, 5a kl. mokiniai;  Miglė Buožiūtė, Kamilė Pikelytė, Deimena Milvydaitė, Gabija Kačiušytė, 5b kl. mokiniai; Austėja Petrauskaitė,  Gabija Balinskaitė, 5c kl. mokiniai;  Airidas Garbunovas, Dovydas Tomkus, Dominykas Stonkus, Nojus Navickas, Kornelijus Šapkinas, 6a kl. mokiniai; Aneta Ivoškytė, Kamilė Valaitytė, Augustė Beinoravičiūtė, Dinara Višnarauskas, Matas Šerlinskas, Eitvydas Juodris, 6b kl. mokiniai.

           Mokytojos Edita Gapšienė, Gražina Mickuvienė.

 

Komentuoti negalima.