5-8 klasių mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus vardo

Spalio 22 dieną  Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs oratoriaus konkursas. Šių metų konkurso tema – „Mano gimtasis  miestas: praeitis, dabartis, ateities perspektyvos.“

Konkurso dalyviai  paruošė  5 minučių trukmės viešąją kalbą, kurioje buvo svarstomos aktualios mūsų miesto šių dienų  problemos, aptariamos  ateities perspektyvos.

Ne vienas pretendentas į geriausio oratoriaus titulą žavėjosi kasdien gražėjančiu miestu, džiaugėsi, kad Šiauliuose daug lankytinų vietų, išreiškė viltį, kad mūsų miestas taps žinomu ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Nebuvo pamirštos ir miesto problemos: oro tarša, nedarbas, nusikalstamumas, bandyta ieškoti sprendimo būdų.

Konkurso komisijos ir žiūrovų nuomonės beveik sutapo: pirmoji vieta ir geriausio oratoriaus titulas atiteko 8d  klasės mokiniui Mindaugui Bružui (mokytoja Andžela Valaikienė), antroji vieta skirta 8b  klasės mokinei Inesai Burkevičiūtei (mokytoja Inga Valeikienė), o trečiosios vietos laimėtoja – Goda Katkutė iš 7b klasės (mokytoja Vijoleta Tolvaišienė).

Kitiems konkurso dalyviams palinkėta nenusiminti, tobulinti viešojo kalbėjimo (ne skaitymo) įgūdžius ir aktyviai dalyvauti  kitų metų konkurse.

5-8 klasių mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus vardo