19. Spalis 2018 · Comments Off on · Tema: Naujienos

16. Spalis 2018 · Comments Off on Dainų progimnazijos 6a ir 7b klasių mokiniai savanoriavo Šiaulių m. Moksleivių namuose · Tema: Naujienos

Šiandiena labai dažnai girdime žodžius „savanoris“, „savanorystė“, „savanoriauti“. Juk savanoriaudamas jaunas žmogus įgyja vertingų socialinių įgūdžių, organizacinių gebėjimų nuo idėjos iki rezultato, lankstumo, empatijos, o kur dar įdomios pažintys ir bendrystės džiaugsmas su bendraminčiais. Taip pat tai yra puiki galimybė atrasti save, susivokti, ką norėtumei veikti gyvenime. Dainų progimnazijos mokiniai noriai savanoriauja lopšeliuose – darželiuose, įvairiuose miesto renginiuose. Spalio 11d. vyko Šiaulių Moksleivių namų naujų narių krikštynos. Mūsų progimnazijos mokiniai padėjo Moksleivių namų darbuotojams rengti šventę, naujiems nariams atlikti įvairias sportines, menines užduotis. Tikimės, kad mūsų noras ir troškimas padėti kitiems neišblės.

Profesinio orientavimo konsultantė Giedrė Kielaitė

16. Spalis 2018 · Comments Off on Išvyka į Šiaulių apskrities priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą · Tema: Naujienos

Gražią spalio 9 d. popietę 6b klasės mokiniai lankėsi Šiaulių priešgaisrinio gelbėjimo tarnyboje. Pažintinio vizito tikslas – susipažinti su gaisrininko profesija, pamatyti, su tokia technika ugniagesiai skuba gesinti gaisrų. Priešgaisrinės tarnybos darbuotoja A.Kurlinskienė papasakojo apie saugumo taisykles, kurių privalome laikytis, mat gaisrų kyla tikrai daug: nuo 2018 m. sausio buvo vykta gesinti 800 gaisrų, atlikta daugiau kaip 1000 gelbėjimo darbų. Darbuotoja prisiminė ir tokį atvejį, kai per parą degė net 12 namų. Įdomiausia ekskursijos dalis – pažintis su gaisrine technika, kuri tikrai įspūdinga, šiuolaikiška, turinti visa, ko reikia milžiniškiems gaisrams gesinti. Mokiniai sužinojo, kad ši profesija labai atsakinga, reikalauja gero fizinio ir psichologinio pasiruošimo, greitos reakcijos.

6 b klasės vadovė Inga Valeikienė

15. Spalis 2018 · Comments Off on Šiaulių Dainų progimnazijos 8-tokai lankėsi Jaunimo darbo rinkos centre · Tema: Naujienos

 „Didelis kelias prasideda nuo mažo žingsnelio“  Konfucijus

Dabar, kai vis labiau integruojamės į Europos Sąjungą, jaunimui atsiveria didesnės galimybės laisvai pasirinkti profesiją, todėl jau progimnazijoje vykdomas karjeros ugdymas. Spalio 3d. 8- tokai lankėsi  Šiaulių miesto Jaunimo darbo centre.

Šio cento tikslas –  padėti jaunimui integruotis į darbo rinką, ugdyti gebėjimus, reikalingus konkuruoti darbo rinkoje ir motyvuoti mokymuisi visą gyvenimą.

Šiame centre mokiniai buvo supažindinti su situacija darbo rinkoje, informacija apie profesinės karjeros galimybes, mokėsi planuoti savo karjerą, įvertinant pagrindinius profesijos rinkimosi veiksnius. Mokiniams buvo pristatyti karjeros planavimo žingsniai, profesijos pasirinkimo klaidos, profesinio mokymo svarba ir galimybės. Užsiėmimo metu buvo atliekami asmenybės, profesinio kryptingumo testai.

Profesinio orientavimo konsultantė Giedrė Kielaitė,

8b klasės auklėtoja Jūratė Valionienė, 8c klasės auklėtoja Vijoleta Tolvaišienė

 

15. Spalis 2018 · Comments Off on Sveikatinimo diena “Daugiau judėsi-su sveikata mažiau bėdų turėsi“ · Tema: Naujienos

Saulė, lietus, vaivorykštė… Štai taip prasidėjo spalio 3-iosios rytas Dainų progimnazijos bendruomenei, kuri rinkosi į mokyklos 5-8 kl. moksleivių sveikatinimo dienos renginį. Darganotas oras gerokai pakeitė planus, todėl renginys vyko ne mokyklos stadione, o sporto salėje ir jos prieigose. Po nuotaikingos mankštos moksleiviai varžėsi estafetėse ir galiūno rungtyje, už ką ir buvo apdovanoti padėkomis ir diplomais.
Judesys, emocijos, bendruomeniškumo jausmas – štai kas stiprina sveikatą.

Informaciją parengė sveikatinimo dienos organizatorė, kūno kultūros mokytoja Edita Gapšienė

Puslapis 1 of 37012345...102030...Paskutinis »