Aštuntokų išlydėtuvės 2021

Birželio 23-ioji Dainų progimnazijoje – ypatinga diena. Šiandien dar viena aštuntokų karta palieka mūsų progimnaziją ir kelia sparnus pasiruošę skrydžiui į pasaulį, į gimnazijas… Pirmasis etapas kelyje svajonės link baigėsi… Laukia nauji išbandymai, nauji draugai. Ir liūdna, ir graudu, ir džiugu…

Kaip pernai, taip ir šiemet aštuntokų šventė neįprasta, atsisveikinama su kiekviena klase atskirai.
Gražūs žodžiai, muzika, prisiminimai… Kažkieno akyse sublizgo ir ašara. Vis tik aštuonerius metus praleista čia.

Šventės pradžioje skambėjo dainininko, muzikos pedagogo, renginių vedėjo Evaldo Vaikaso atliekama daina „Sparnai tavo sielai“. Aštuntokus sveikino, jiems sėkmės linkėjo „Romuvos“ gimnazijos gitaristų duetas.

Jautriai savo mokinius prisiminė šventėje dalyvavusios pirmosios mokytojos. Prisiminimais dalinosi, sėkmės linkėjo aštuntokų klasių vadovės Erika Janušienė,  Inga Valeikienė, Vilma Matuzevičienė.

Progimnazijos direktorė Asta Vaičiūnienė pasidžiaugė užaugusiais mokiniais, jų rezultatais, padėkojo tėvams ir mokytojams už rūpestį, bendruomeniškumą. „Užaugote, sutvirtėjote, nors gaila, bet turime jus paleisti, kilkite aukštyn, sėkmingo skrydžio!“- su liūdesio gaidele kalbėjo progimnazijos direktorė.
Aštuntokams buvo  įteikti pagrindinio ugdymo I dalies baigimo pažymėjimus bei padėkos už puikius mokymosi rezultatus ir aktyvią veiklą bei šiemet įsteigtos nominacijos „Metų mokinys“, „Metų skrydis“, „Metų pažanga“, „Karjeros proveržis“, „Gerumo ir draugiškumo puoselėtojas“.

Tėvams įteiktos padėkos už bendradarbiavimą ir pagalbą sprendžiant kasdienes mokyklines problemas, aktyvų dalyvavimą progimnazijos gyvenime.

Drąsiai plaukti tolyn, siekti užsibrėžtų tikslų aštuntokams linkėjo ir septintokai.

Aštuntokų išlydėtuvių šventę surengė ir vedė neformaliojo švietimo organizatorė Laura Pikelienė.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Andžela Valaikienė