5-8 klasių mokinių virtuali pažintinių išvykų diena ,,Keliauk, pamatyk, patirk”

Birželio 18 d. 5-8 klasių mokiniams vyko virtuali pažintinių išvykų diena ,,Keliauk, pamatyk, patirk”. Šios dienos  tikslas susipažinti su Lietuvos ir kaimyninių valstybių istoriniais, kultūriniais ir gamtiniais objektais. Vieni keliavo į Zarasus, Anykščius, kiti į  Lietuvos aviacijos muziejų, IX fortą, nacionalinį M. Konstantino Čiurlionio, virtualiai aplankė Vytauto Didžiojo karo muziejų.
Toliausiai į keliones leidosi 5b, 5d ir 6b klasės. 5b klasė pradėję kelionę Vilniuje, 

„Vilniaus bastėjos paslaptys“ sužinojo, kad  Vilniaus senamiesčio pakraštyje stūkso 500 metų didingas pastatas – Vilniaus gynybinės sienos bastėja, skaičiuojanti ne vieną šimtą metų. Vėliau 5b klasė leidosi į ,,Senovės Egipto lobių” paieškas-susipažino su senovės Egipto palikimu, aptarė žymiausius religijos, literatūros bei architektūros objektus bei susipažino su senovės Egipto eksponatais, saugomais Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune.

5d ir 6b klasės virtualiai keliavo į Legolendą Danijoje:  susipažino su Lego istorija, sužinojo, kad Legolendas (Legoland) – atidarytas 1968 m. ir  jo statyboms buvo panaudota maždaug 60 milijonų populiariųjų Lego kaladėlių. Žengi į “Mini miestą” ir tampa aišku: Lego net suaugusius žmones gali įkvėpti didingiems kūriniams. Čia 150 kartų sumažinti Danijos kaimeliai, garsiausi rūmai, pilys, žymiausi miestų kvartalai. Ir visai nesvarbu, kiek tau metų, kurioje šalyje gyveni, žodį „LEGO“ kiekvienas supranta vienodai. Tai slaptažodis, atrakinantis visas spynas ir vartus į didelį, gražų, spalvingą pasaulį.

Po virtualių kelionių mokiniai dirbo grupėse, kūrė populiarius kelionių maršrutus, įgytas žinias pasitikrino Kahoot viktorinoje. Diena praėjo šauniai-mokiniai pagilino bendrąsias kompetencijas.

Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Jurgita Borusienė