Šiaulių Dainų progimnazijos pradinių klasių mokinių šventė 2021

Birželio 16 d. Dainų progimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė. Smagiai nusiteikę mokiniai rinkosi į paskutinę pamoką, pasidžiaugė pasiektais rezultatais. Buvo įteikti padėkos raštai už aukštus mokslo pasiekimus ir šiemet įsteigtos nominacijos: ,,Gerumo sparnai“, ,,Dainų spindulėlis“, ,,Mažasis dainietis“, ,,Kultūros formuotojas“, ,,Metų skrydis“.

O mūsų vyriausieji mokiniai, ketvirtokai, rinkosi šventiškai papuoštame progimnazijos kiemelyje. Jie baigė keturių metų mokslus ir žengs drąsų žingsnį pirmyn. Progimnazijos direktorė Asta Vaičiūnienė pasveikino visus su mokslo metų pabaiga, palinkėjo gražios bei saugios vasaros. 111-ai ketvirtokų direktorė ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja Daiva Stonė įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus – pirmąjį svarbų mokslo pasiekimų dokumentą.

Ketvirtokų mokytojos Daiva Stonė, Jolanta Maziliauskienė, Aurelija Jurgutavičienė, Audronė Jonaitienė, Inga Petrukonienė pasveikino savo ugdytinius su pradinės mokyklos baigimu, padėkojo už pastangas siekiant puikių rezultatų.

Atminimo dovanėlėmis savo vyresniuosius draugus pradžiugino trečių klasių mokiniai. Šventės metu skambėjo ketvirtokams skirtos dainos.

Po gražios šventės ketvirtokai išskubėjo pasitikti vasaros atostogų.

Informaciją parengė šventės organizatoriai