Programuojame PYTHON programavimo kalba

Nuo 2021 m. vasario 21 d. iki birželio 11 d. visi mokiniai, norintys įvaldyti vis populiarėjančią Python programavimo kalbą dalyvavo 14 savaičių projekte – iššūkyje ANGIS.LRT.LT. Iššūkį organizavo viena didžiausių Europos debesų kompiuterijos įmonių grupė „Visma Group“. Programuojant Python programavimo kalba mokiniai išmoko programuoti pelės, klaviatūros valdymą, sužinojo, kas yra sąlygos sakinys, masyvas. Įveikus visus 14 Angies lygių vaikai gavo diplomus ir galėjo dalyvauti didžiajame Angies žaidime. Žaidimo taisyklės labai paprastos: už kiekvieno lygio įveiktą užduotį rinko taškus, įveikus 14-to lygio užduotį – surinktus taškus keitė į žaidimo bilietus ir turėjo galimybę laimėti vieną iš daugybės prizų! Žaidimo prizų traukimas vyko burtu keliu, kuo daugiau taškų surinko, tuo didesnė galimybė laimėti prizus!

Iššūkį priėmė ir sėkmingai įveikė 38 5-8 klasių mokiniai. 6 klasės mokinys Matas Špėgys kas savaitę ne tik programavo, bet ir rinko komikso dalis, kurias sudėjo į vieną filmuką.

Iššūkis – projektas pavyko, mokiniai susipažino su Python programavimo kalba, programavo įvairias įdomias ir verčiančias pasukti galvą užduotis, laimėjo prizų bei gavo diplomus.

Robotikos mokytoja Kristina Juodeikienė