„Dainų progimnazijos bendruomenės sveikatos stiprinimas“

Apskritojo stalo diskusija

Progimnazijos mokytojų sveikatinimo grupė gegužės 26 d. vakare, pakvietusi  tėvelius, susėdo …prie kompiuterių ekranų pasikalbėti, kaip dar mokykla galėtų prisidėti prie mokinių sveikatos stiprinimo. Mokytoja Violeta Tamulienė glaustai pristatė bendruomenės jau nuveiktus darbus gerinant mokinių sveikos gyvensenos įgūdžius. Dalyvavimas projekte „Valgyk protingai“ ir laimėtas prizas- ledų gaminimo  aparatas- įrodo, kad ir skanūs dalykai gali būti sveiki. Pradinių klasių kuratorė Daiva Stonė papasakojo apie Sveikatiados projektą. Išsamesnė informacija apie jį yra mokyklos facebook puslapyje. Kokybės krepšelio remiami projektai taip pat skirti lavinti sveikos mitybos įgūdžius.

Nepaisant to, kad mokykla jau turi tikrai daug nuveiktų darbų šioje srityje, visada  praverčia išklausyti ir tėvelių nuomonę, patarimus bei pasisemti naujų idėjų. Dėkui mamoms ir tėčiams, kurie vakarą praleido su sveikatinimo grupe. Ačiū Deno Kukulskio tėčiui už patarimus, kad geriausias laikas ir sportui, ir meditacijai, ir pasibuvimui kartu yra ryte. Anot jo, tinkamiausias sportas jaunuoliams iki 14 m. yra judrieji žaidimai. Pažadėjo pasidalyti patirtimi ir pamokyti, kokie aktyvūs žaidimai geriausi vaikams per pertraukas. Gretos Kaminskaitės mama pasidalino patirtimi, kaip ji ir kiti tėvai skatino savo vaikus daug vaikščioti per pavasario atostogas: įsteigė prizus už daugiausia žingsnių!

Ačiū visiems už dalyvavimą diskusijoje, dalijimąsi gerąja patirtimi bei išsakytomis mintimis.

O mokyklos sveikatinimo grupė pati aktyviai (nes asmeninis geras pavyzdys paveikiausias) dalyvaus Vlados Musvydaitės  birželio 19 d. Šiauliuose organizuojamame žygyje WOLK 15. Registruokitės ir jūs. Prisijunkite. Žygiuokime kartu. Gera nuotaika ir aktyvi gyvensena stiprina mūsų bendruomenę ir mus.