Kūrybinės dirbtuvėlės ,,Velykų belaukiant…“

Šių metų balandžio 2 dieną Šiaulių Dainų progimnazijoje organizuotos kūrybinės dirbtuvėlės skirtingų gebėjimų mokiniams „Velykų belaukiant…“ Tai tradicinis renginys, suteikiantis mokiniams daug teigiamų emocijų, skatinantis bendravimą, bendradarbiavimą ir pasitikėjimą savimi. Kūrybinėse dirbtuvėlėse dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir  1-5 klasių mokiniai.

Vyresnioji logopedė Elena Šmigelskienė ir logopedė, specialioji pedagogė Aurelija Juozapaitienė pasakojo mokiniams apie pasiruošimą šv. Velykų šventei, tradicijų laikymąsi, mokė vaikus kiaušinių marginimo paslapčių. Mokiniams buvo siūloma marginti kiaušinius vašku, dekoruoti dekupažo technika, piešti ir spalvinti paveikslėlius Velykų tema bei naudotis IKT atliekant linksmas užduotis.

Šiemet 2b ir 5d klasių mokiniai kūrybinėse dirbtuvėlėse dalyvavo nuotoliniu būdu. Džiugią šventinę nuotaiką sukūrė linksmos, įdomios ir išradingai SMART lentoje pateiktos užduotys, kurias  priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams ir 1-3 klasių mokiniams pasiūlė atlikti pradinių klasių mokytoja metodininkė Irena Kazymirkienė. Specialioji pedagogė ekspertė Laima Tomėnienė kartu su Kristina Juodeikiene 5d klasės mokinius mokė kiaušinius marginti dekupažo technika, grafito pieštuku. Specialioji pedagogė pasiūlė mokiniams išmėginti jėgas velykiniame teste, kurio metu vaikai ne tik pasitikrino žinias apie Velykų tradicijas, bet ir pasisėmė gerų emocijų.

Atsisveikindami vieni kitiems palinkėjome linksmų šv. Velykų!

Elena Šmigelskienė, Aurelija Juozapaitienė, Laima Tomėnienė, Irena Kazymirkienė