Dainiškiai „matuojasi“ muitininko profesiją. Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Kovo 10 d. 5-8 klasių mokiniai, klasių vadovai ir mokytojai vieningai ir šventiškai nusiteikę „matavosi“ muitinės pareigūno uniformas Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ir dalyvavo virtualiose valstybės tarnybos pratybose su Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos filialo Muitinės muziejaus vadovu Mindaugu Semėnu, geriausiu Lietuvos kinologu Artūru Zalecku bei tarnybiniu šunimi unikalia uosle, ypatingu vardu – Žiauriai Geras.

Svečiai pasveikino renginio dalyvius reikšmingos tautai šventės proga, prisiminė ir pagerbė senajame Medininkų pasienio poste už Lietuvos nepriklausomybę žuvusius didvyrius, papasakojo, kokios asmeninės kompetencijos svarbiausios pareigūno darbe, kaip galima tapti muitininku.  Muitinės darbuotojai sulaukė ypatingai daug intriguojančių mokinių klausimų apie kontrabandą, pasienio taisykles ir šunų dresavimo paslaptis.

Pagarbiausiai dėkojame prelegentams už vertingas įžvalgas, kvapą gniaužiančias emocijas ir atsakomybę nuoširdžiai vykdant savo sudėtingas pareigas.

Dokumentinis filmas „Medininkai. Nebaigta byla“

Informaciją parengė PO konsultantė Elmyra Damonskienė