Skelbiame talentų konkurso „NUSTEBINK 2020“ laimėtojus

Šiaulių Dainų progimnazijos mokinių taryba gruodžio mėnesį organizavo nuotolinį talentų konkursą „Nustebink 2020“. Dalyviai savo talentus atskleidė filmuotose medžiagose. Konkursas buvo organizuojamas dviem etapais. Pirmame etape galėjo dalyvauti visi norintieji, o štai į antrąjį etapą pateko tik komisijos atrinkti dalyviai, kurie atkakliai siekė nustebinti  savo atrastais talentais ir originaliais pasirodymais šokdami, dainuodami, improvizuodami, grodami įvairais instrumentais ir raiškiai pasakodami.

Konkurso komisija, kurią sudarė Daiva Stonė (pradinio ugdymo skyriaus vedėja), Elmyra Damonskienė (profesinio orientavimo konsultantė), Diana Maciuvienė (šokio studijos „Kosmėja“ vadovė), Ingrida Jonavičienė (vyresnioji muzikos mokytoja), Mantas Babrauskas (muzikos mokytojas), Rūta Poškevičiūtė (mokinių tarybos narė), Milana Dikaja (mokinių tarybos narė) pagarbiai, aukštais balais įvertino kiekvieną konkurso dalyvio pasirodymą ir džiaugėsi atskleistais talentais. Visus techninius, organizacinius klausimus padėjo spręsti informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė. Žiūrovai taip pat turėjo galimybę išreikšti savo nuomonę, atiduodami balsus už patikusius pasirodymus. Tad nominacija „Žiūrovų simpatija“ atiteko Emilijai Budraitytei ir Saulėjai Karaveckaitei (2c kl.). Antrojo etapo dalyviai buvo nominuoti Šiaulių Dainų progimnazijos Karjeros centro įsteigtomis nominacijomis.

Šiaulių Dainų progimnazijos talentų konkurso „Nustebink 2020“ laureatai:

1–4 klasių dalyvių grupė

I vieta – Benas Vasiliauskas (3a kl.);

II vieta – Patricija Jokšaitė (1d kl.);

III vieta – Emilija Budraitytė ir Saulėja Karaveckaitė (2c kl.);

III vieta – Jokūbas Ušinskis (4b kl.).

5–8 klasių dalyvių grupė

I vieta – Viltė Paplauskaitė (5b kl.);

II vieta – Emilija Juodeikytė (5b kl.);

II vieta – Gabija Klibavičiūtė (7b kl.);

III vieta – Kotryna Markovaitė (6b kl.).

Nuoširdžiai dėkojame visiems talentų konkurso „Nustebink 2020“ dalyviams už dalyvavimą ir sveikiname laureatus. Puoselėkite savo talentus ir iki susitikimo kitais metais.

Šiaulių Dainų progimnazijos mokinių taryba