Tolerancijos diena mūsų mokykloje 

Lapkričio 16 d. daugelyje pasaulio šalių yra minima Tarptautinė tolerancijos diena. Tolerancija mus moko pakantumo, įpareigoja į pasaulį, jo įvairovę žvelgti kitaip – atvirai, plačiai, suvokiant, kad esame unikalūs savo skirtingumu, kultūrų, požiūrių įvairove. Būdami tolerantiški, mes mokomės vertinti savarankiškai, mąstome kritiškai, samprotaujame etiškai. 

Mūsų mokyklos bendruomenė taip pat minėjo Tolerancijos dieną. Visą savaitę per etikos ir istorijos pamokas mokiniai diskutavo apie tolerancijos reikšmę, prasmę mūsų gyvenime, dėliojo dėlionę, į kurią tilpo patys reikšmingiausi ir prasmingiausi žodžiai.  Vokiečių kalbos mokytoja Daiva Staniulytė ir etikos mokytoja Irma Žemaitienė vedė integruotą atvirą pamoką „Man (ne) vis tiek“. 

Istorijos mokytoja Ramūnė Gedminienė