Jubiliejinis ,,Šermukšnėlės“ koncertas

Šių metų rugpjūčio 27 dienos vakarą Šiaulių Kultūros centre vyko Šiaulių Dainų progimnazijos liaudiškų šokių studijos ,,Šermukšnėlė“ (vadovė Indrė Šerpytienė) 15 kūrybinių metų jubiliejinis koncertas ,,Supynėm šokių pynę 2020“. Jau tradicija tapęs kolektyvo organizuojamas koncertas šiais metais buvo ypatingas ne tik tuo, kad jis jau vyksta 15 kartą, bet ir todėl, kad šiais metais „Šermukšnėlė“ švenčia 15 metų kūrybinės veiklos jubiliejų. Koncerto metu triukšmingai palydėti praėję metai, kurie buvo kupini įspūdžių bei sunkaus darbo net ir karantino metu. Šokėjai dalinosi įspūdžiais, sukauptais per 15 kolektyvo gyvavimo metų, sveikino vadovę bei dėkojo jai už išugdytą meilę tautiniam šokiui.
Kaip ir kiekvienais metais koncerto pabaigoje buvo pagerbti studijoje šokantys aštuntokai – jiems buvo įteiktos tautinės juostos, o dvyliktokai išlydėti į platųjį pasaulį.
Susirinkę koncerto svečiai stebėjo nuotaikingus bei širdį suvirpinančius šokius, plačias šokėjų šypsenas bei džiaugsmo ašaras vaikų akyse. Koncertą vainikavo grandiozinis finalinis šokis – vienu metu scenoje nuotaikingai trypė beveik 100 įvairaus amžiaus kolektyvo šokėjų.
Kolektyvo šokėjai per visus savo gyvavimo metus ne kartą dalyvavo įvairiuose festivaliuose, konkursuose, Dainų šventėse, reprezentavo Lietuvą ir Šiaulius užsienio šalyse. 2019 m. Šiaulių Dainų progimnazijos liaudiškų šokių studija „Šermukšnėlė“ tapo „Aukso paukštės“ laureatais nominacijoje „Geriausias liaudiškų šokių ansamblis arba šokių studija ir vadovas“.
Linkime kolektyvui kūrybinės sėkmės ir dar daugiau pasirodymų, kurie džiugina kiekvieno širdį.

 

Posted by Šiaulių Dainų progimnazija on 2020 m. rugpjūčio 31 d., pirmadienis