Nuoširdžiai dėkojame už paramą progimnazijai

Karantino laikotarpiu, Šiaulių Dainų progimnazija ištuštėjusi. Dabar čia nešnara vartomų knygų puslapiai, nėra parašytų uždavinių lentose, neaidi koridoriuose vaikų žingsniai ir juokas. Dėl susiklosčiusių aplinkybių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, progimnazijos  gyvenimas šiuo laikotarpiu yra persikėlęs į virtualią erdvę.

 Kol mokiniai, intensyviai mokosi namuose, mokykla planingai atnaujina savo erdves. Norime  kartu su visa Šiaulių Dainų progimnazija pasidžiaugti rekonstruotais minkštasuoliais, kurie puošia progimnazijos koridorius. Kartu su jūsų pagalba, skiriant 1,2 proc. pajamų mokesčio, atsinaujiname, kad mokiniams būtų jauku, patrauklu ir saugu.

Šiemet taip pat laukiame jūsų paramos, kurios lėšos bus tikslingai panaudotos progimnazijoje.
Kiekvienas gyventojas iki 2020 m. liepos 1 d. gali skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.). Jums nutarus šiais metais iki 1,2 proc. savo pajamų mokesčio skirti progimnazijai, tai galima padaryti šiais būdais:
1. Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkę elektroninį deklaravimą) formą RF0512 (4 versiją) gali užpildyti ir ją deklaruoti elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) arba Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje adresu http://deklaravimas.vmi.lt.

2.Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, galite nuvykti į Šiaulių apskrities valstybinę mokesčių inspekciją ir pateikti formą RF0512(4).