Dainiečiai viktorinos „Gamtos labirintai“ prizininkai

Darganotą lapkričio 10 d. geros nuotaikos kupinos dvi Dainų progimnazijos komandos „Dainiukai“ ir „Drąsuoliai“ vyko į Gegužių progimnazijos vienuoliktą kartą organizuojamą viktoriną „Gamtos labirintai“ Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti. Viktorinos misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas, akcentuoti žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių laimingam gyvenimui.

Viktorinos dalyvius pasitiko išmaniojo renginio sumanytojos ir organizatorės, charizmatiškos Gegužių progimnazijos mokytojos: Rasa Balčiūnienė (matematikos vyresnioji mokytoja, IT mokytoja metodininkė) ir Rasa Žemaičiūnienė (fizikos mokytoja metodininkė, chemijos, matematikos mokytoja) ir džiugus Jaunučių choras ,,Strazdanėlės“ (vadovė Raimonda Janulienė). Po skambios dainos apie dvasinę ramybę šešios komandos uoliai atsakinėjo į išradingus klausimus penkiose kategorijose Kahoot platformoje ir pasimatavo biologo, gamtininko, chemiko, fiziko ir geografo profesijas.

Širdingiausiai sveikiname sėkmingai sudalyvavus viktorinoje „Gamtos labirintai“ Smiltę Galvelytę, Eglę Šiaulytę (5a kl. mokines, vadovė Aušra Ramanauskienė), Augustę Astramskaitę, Miglę Jasmantaitę (5b kl. mokines, vadovė Vijoleta Tolvaišienė), Liudą Pikūną (5c kl. mokinį, vadovė Andžela Valaikienė) ir Liutaurą Znojevą (5d kl. mokinį, vadovė Sandra Motuzaitė Jurienė), kurie ne tik pirmavo keliose rungtyse ir pademonstravo savo erudiciją, bet ir sustiprino tarpusavio bendrystę su gamta ir Gegužių progimnazija, linkėdami draugystės ir laimės moksluose.

Pagarbiai dėkojame Gegužių progimnazijos bendruomenei, gruodį švęsiančios 50-ies metų jubiliejų, už svetingumą, prizus – saldainius, Diplomą ir Padėką, keramikės Jurgitos Januškevičienės (vyresniosios technologijų ir dailės mokytojos) pastelinį aguonos žiedą, įteiktą mūsų mokyklos grožiui ir džiaugsmui.

Informaciją parengė Karjeros specialistė Elmyra Damonskienė, „Gamta ir žmogus“ dalyko mokytojos Vilma Jasevičenė, Kristina Juodeikienė, Danutė Sakalauskienė