Šiaulių Dainų progimnazija švenčia!

Spalio 17 – 21 dienomis mokykla gyveno šventinio šurmulio nuotaikomis. Linksmai, energingai ir kūrybingai buvo paminėtas 45-erių metų progimnazijos jubiliejus.

Šventinę savaitę su šventinio ryto džiaugsmo terapija pradėjo mokinių taryba. Jų padovanoto džiaugsmo užteko visai savaitei ir dar daugiau…

Progimnazijos fojė papuošė ne tik rudeninės gėlės, bet ir 5-8 klasių mokinių kūrybinio lietuvių kalbos ir literatūros projekto „Tegul skamba Dainai!“ darbeliai. Eilėraščiuose, miniatiūrose, vaizdeliuose mokyklai jie skyrė pačius gražiausius žodžius, linkėjo sėkmės, džiaugėsi pasiekimais. Spalvingą sveikinimo mokyklai stendą vokiečių kalba paruošė 6-8 klasių mokiniai, paraginti vokiečių kalbos mokytojos. Informacinių technologijų mokytojų vadovaujami mokiniai kūrė skaitmeninius sveikinimus mokyklai: Lego atviruką, Microbit kūrinius, 3D paveikslą, papildytos realybės 3D paveikslus, kūrė interaktyvią mokyklos istoriją, dalyvavo VEX šventiniame projekte. Progimnazijoje vyko šventinės muzikos, šokių ir net fizinio ugdymo pamokos. Pertraukų metu visi norintys galėjo dalyvauti dainų karaoke „Dainuokime visi“. Linksminosi 5-8 klasių mokiniai ir šventinėje diskotekoje. Juk koks gimtadienis be trankios muzikos, ryškių šviesų ir šokių!

Nenuskriausti liko ir pradinių klasių mokinukai. Jie žiūrėjo spektaklius „Beždžionėlės Lulu nuotykiai“ bei „Žibintininkas ir žvaigždė“, dalyvavo šventinėse klasių valandėlėse, žaidė linksmus žaidimus, susipažino su mokyklos istorija, organizavo viktorinas.

Dainų muzikos mokyklos mokiniai dovanojo progimnazijai muzikinę dovaną – šventinį koncertą. Jo paklausyti galėjo visi norintys. Kas dalyvavo, nesigailėjo – muzikos garsai užbūrė, suteikė daug malonių akimirkų.

Nepaprastai gražus buvo šventinis vakaras-koncertas „Matyti galima tik širdimi“, kuris vyko spalio 19 d. 18.00 val. Šiaulių kultūros centre.

Spalio 20 d. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje vyko šventos mišios, skirtos progimnazijos jubiliejui.

Paskutinę šventinės savaitės dieną mokiniai skanavo savo keptus pyragus, sausainius, aptarė savaitės renginius, dalinosi įspūdžiais ir išsakė viltį, kad dar minės ne vieną progimnazijos gimtadienį.

Jubiliejinė Dainų progimnazijos savaitė prabėgo greitai, bet jos atgarsius dar ilgai girdėsime savo širdyse.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė A. Valaikienė