Tradicinės penktokų krikštynos

Spalio 6 d. popietę Beržynėlio parkelyje vyko tradicinės mūsų progimnazijos penktokų krikštynos, kurias išradingai, triukšmingai ir emocingai organizavo aštuntokai.

Kad įrodytų savo drąsą, sumanumą, ištvermingumą, penktokai turėjo atlikti įvairias užduotis: šaukštuose nešė trapius kiaušinius, „žąsele“ ėjo klaidžiu labirintu, garsiai dainavo lietuviškas dainas, energingai mankštinosi… Įvykdę visus vyresniųjų draugų reikalavimus, penktokai suklaupė ir nuoširdžiai kiekvienas prisiekė gerbti savo klasės vadovę bei laikytis susitartų taisyklių, kol paskutinis skambutis išskirs. Netrukus prisiekę mokiniai patyrė dar vieną linksmąjį krikštynų išbandymą – turėjo suvalgyti citrinos riekelę, kad visada būtų žvalūs, stiprūs ir sveiki.

Po šventinimo ceremonijos aštuntokai savo jauniesiems bičiuliams įteikė krikšto pažymėjimus, kuriais patvirtinama, kad nuo 2022 m. spalio 6 d. jie yra teisėti Šiaulių Dainų progimnazijos penktos klasės mokiniai, o už atkaklumą bei ryžtingumą penktokus gyrė klasių vadovės: Aušra Ramanauskienė, Vijoleta Tolvaišienė, Andžela Valaikienė, Sandra Motuzaitė-Jurienė. Džiugu, kad puiki nuotaika, draugiškumas, nuoširdus bendravimas dar labiau suvienijo visus šventės dalyvius.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, 8c klasės vadovė Akvilė Pigulevičienė