Sveikatinimo projektas ,,Kur gyvena vitaminai?

Rugsėjo 19-23 dienomis vyko projektas sveikatinimo tema ,,Kur gyvena vitaminai?“, į kurio veiklas aktyviai įsitraukė PUG-2 ugdytiniai.

Projekto veiklos prasidėjo taikant minčių lietaus metodą „Kas tie vitaminai ir kam jie reikalingi?“. Po to mokiniai klausėsi pasakojimų apie vaisių ir daržovių naudą žmogaus sveikatai. Ugdytiniai smalsiai apžiūrinėjo iš namų atsineštas daržoves ir vaisius. Vėliau žaidė įtraukujį žaidimą, kurio tikslas – užmerktomis akimis liečiant, ragaujant ir uostant atpažinti vaisius ir daržoves, nes vaikai pasaulį pažįsta per savo pojūčius.

Ugdytinai atliko obuolio tyrimą: matavo, svėrė ir skaičiavo, kiek sėklų turi obuolys. Taip pat mynė mįsles, žaidė kūrybinius, siužetinius ir didaktinius žaidimus. Į vieną iš projekto veiklų buvo įtraukta sveikatos priežiūros specialistė Gintarė Pečiulienė, kuri ugdytiniams vedė edukacinį užsiėmimą tema „Valgyk daržoves ir vaisius“.

Projekto baigiamoji veikla – pačių ugdytinių pagamintos sveikuoliškos vaisių salotos. Ši veikla sutelkė juos bendram darbui komandoje. PUG-2 grupės informacinį stendą papuošė ugdytinių piešiniai, kuriuose pavaizduoti jų mėgstamiausi vaisiai ir daržovės.

Informaciją parengė: Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Justė Milašauskienė