Dainuojantys Dainai ,,Šiaulių dienų 786“ renginiuose

2022 m. rugsėjo 9 d. Šiaulių Dainų progimnazijos dainos studijos ,,Vivo“ dainininkai dalyvavo ,,Šiaulių dienų 786“ atidarymo renginyje ,,Dainuojantys Šiauliai“, kuris vyko Šiaulių miesto centrinėje parko estradoje. Didžiulis būrys Šiaulių miesto mokyklų mokinių chorų kartu su grupe ,,Kitava“ dovanojo dainas savo gimtajam miestui: K. Mašanausko ,,Lietuva“, R. Stoškuvienės ,,Mano žemė“, V. Kernagio ,,Mūsų dienos – kaip šventė“.

Rugsėjo 10 d. mėgėjų meno festivalyje ,,Rudens mozaika 2022“ dalyvavo Šiaulių Dainų progimnazijos dainos studijos ,,Vivo“ solistė Faustina Bloškytė, 5a klasės mokinė, ir padainavo dvi dainas: A. Borisevičiaus ,,Mano Lietuva“ ir N. Čereškevičienės ,,Mėlyna spalva“. Mokinius paruošė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė. Nuoširdžiai dėkojame 5a klasės mokinių tėveliams už gerumą, bendradarbiavimą ir suteiktas transporto paslaugas. Džiaugiamės, turėdami galimybę prisidėti ir dalyvauti mūsų miesto gimtadienio šventėje. Didžiuojamės mūsų mokyklos dainininkais.

Informaciją parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė