Pirmokų išvyka į Naisius

Penktadienio rytą pirmokėliai mokslo metus pradėjo nuo išvykos į Naisius. Kelionės tikslas buvo apsilankyti  Naisiuose, artimiau pabendrauti  su klasės draugais ir mokytoja, geriau pažinti vieniems kitus.

Išvykos metu įdomiai apie Naisių krašto istoriją pasakojo gidė-mokytoja Reda.   Naisiuose mokiniai grožėjosi pagonišku kraštovaizdžiu: Saulės aikšte, Alkos kalnu, Ugnies aikšte, Laimės ežeru, Meilės sala ir įspūdingąja Baltų arena – piliakalniu. Kaip smagu buvo lipti į piliakalnį!  Visiems buvo įdomu pamatyti vienintelį Lietuvoje Baltų dievų skulptūrų muziejų,  Inkilų, Baltų žolynų muziejus, kurie sukurti po atviru dangumi. Mokiniai puikiai pasportavo, patyrė daug gerų įspūdžių. Linksmai leido laiką, žaidė žaidimus: ,,Surask savo mokytoją“, ,,Susipažink su nauju draugu“. Apžiūrėję Triušių saloje gyvenančius gyventojus-triušiukus, įvairiaspalves vandens lelijas mažieji ekskursijos dalyviai pasuko link Šiaulių.

Išvyka vaikams labai patiko, ne vienas sakė norintis vėl sugrįžti atgal. Pradėti mokslo metus nuo išvykų – pats geriausias dalykas. Keliauti visiems patinka!

Informaciją parengė mokytojos Rasa Blekaitienė ir mokytoja Irena Povilauskienė