5–7 klasių mokslo metų užbaigimo šventė

2022 m. birželio 20 dieną Dainų progimnazijoje vyko 5–7 klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė. Nuotaikingai nusiteikę mokiniai rinkosi aktų salėje, kur jų laukė progimnazijos meno kolektyvų paruošta meninė programa. Progimnazijos direktorė Asta Vaičiūnienė sveikino mokinius linkėdama gražios, lyg ramunės žiedas, vasaros. Įteikė padėkas už mokslo metų pasiekimus ir progimnazijos vadovų įsteigtas nominacijas: „Metų mokinys“, „Karjeros proveržis“, ,,Gerumo ir draugiškumo puoselėtojas“, ,,Kultūros formuotojas“, ,,Metų skrydis“, „Meilė muzikai“. Nominantai tradiciškai buvo apdovanoti technologijų mokytojos Sandros Motuzaitės Jurienės autoriniu darbu, mokyklos simboliu – paukštuku. Šventę vedė mokinių tarybos nariai: Andrėja ir Atėnė, Matas ir Viltė.

Liūdniausia mokiniams buvo atsisveikinti su savo klasės draugais. Su jais visus mokslo metus dalinosi savo džiaugsmais ir nesėkmėmis. Atliekant mokyklos himną mokiniai jautėsi lyg viena didelė šeima, kurioje kiekvienas narys yra labai svarbus, pastebėtas ir mylimas.

Už vasariškai šiltą šventę nuoširdžiai norime padėkoti muzikos mokytojams – Mantui Babrauskui, Gitanai Šlėnei, Ingridai Jonavičienei, Anatolijui Kavaliauskiui, šokių mokytojoms – Indrei Šerpytienei, Dianai Maciuvienei, technologijų mokytojoms – Gitanai Petonaitienei ir Sandrai Motuzaitei Jurienei.

Linkime gražios ir turiningos vasaros!

Neformaliojo švietimo organizatorė Laura Pikelienė