Parodos-konkurso „Superherojus mano mieste“ laimėtojai

2022 metai paskelbti Jaunimo metais. Jauni žmonės kuria savo miestą, istorinę architektūrą papildo šiuolaikiniai statiniai, nauji mažosios architektūros akcentai. Miestas pulsuoja. Jis priima visus atvykstančius.

Dainų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų parodoje-konkurse „Superherojus mano mieste“, kurį organizavo Šiaulių menų mokykla. Organizatoriai kvietė moksleivius pastebėti savo miesto architektūrą, reprezentacines erdves ir drąsiai svajoti, fantazuoti, ką jų sukurti originalūs herojai, personažai iš filmų ar komiksų veiktų mūsų mieste. Mokiniai darbus atliko įvairiomis tapybos bei grafikos technikomis ir priemonėmis.

Norime pasidžiaugti, kad II vietos diplomą laimėjo 3c klasė mokinė Ela Linkutė (mokytoja Neringa Vėlienė). Nominaciją už ekspresyvią idėją pelnė 2c klasės mokinė Luknė Norkutė (mokytoja Lina Mateikienė), nominacija už nuotaikos perteikimą apdovanotas ir 3c klasės mokinys Arminas Rusteikis (mokytoja Neringa Vėlienė).

Sveikiname konkurso laimėtojus ir jaučiamės ramūs, kol mūsų miestą saugo vaikų kurti superherojai.

Informaciją parengė pradinio ugdymo mokytojos Lina Mateikienė ir Neringa Vėlienė