Respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija ,,Saugus, aktyvus ir sveikas’’

2021 m. lapkričio 24 d. Dainų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo virtualioje Respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Saugus, aktyvus ir sveikas’’, kurią organizavo Šiaulių „Romuvos“ progimnazija. Šios konferencijos tikslas – suteikti mokiniams fizinio aktyvumo ir sveikatos tausojimo žinių, gilinant žinias apie sporto šakas, judriuosius žaidimus, fizinį aktyvumą, ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius bei puoselėti vaikų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Konferencijoje pranešimus skaitė ir savo patirtimi dalijosi: 1e klasės mokinė Margarita Bričkutė „Sportuodama jaučiuosi sveika ir laiminga“ (mokyt. I. Petrukonienė), 2c klasės mokinė Viltė Steponaitytė ,,Sveikas maistas – laimingas vaikas“ (mokyt. L. Mateikienė), 3a klasės mokinė Merida Bukantytė „Kaip aš rūpinuosi savo akimis” (mokyt. B. Kasparienė), 3c klasės mokinys Simas Januševičius ,,Sportuoti – sveika ir smagu“ (mokyt. N. Vėlienė), 3c klasės mokiniai Miglė Kriščiūnaitė, Emilija Budraitytė, Emili Aleksandravičiūtė ir Hubertas Bukantis ,,Duonelė gardi – sveikata puiki“ (mokyt. N. Vėlienė), 4c klasės mokinys Edgaras Krištopaitis „Judrieji žaidimai pertraukų metu vakar, šiandien ir rytoj“ (mokyt. R. Jaseliūnienė).

Visi jaunieji pranešėjai dalijosi savo žiniomis, įgyta patirtimi ir atlikta praktine veikla apie grūdinimąsi ir fizinį aktyvumą, regėjimo saugojimą bei sveiką mitybą. Mokiniai palietė įvairias aktualias temas: kad sveikata yra visų mūsų rankose, kad tik patys sportuodami, judėdami, sveikai ir aktyviai gyvendami, galime skleisti gerą nuotaiką sau ir kitiems, kad emocinė būsena ir švari aplinka yra sveikos gyvensenos pagrindas.

Informaciją parengė pradinio ugdymo mokytoja Neringa Vėlienė