Progimnazija švenčia gimtadienį!

Šiaulių Dainų progimnazija  savo veiklą pradėjo 1977 metais. Tada tai buvo Šiaulių 15-oji vidurinė mokykla. Čia mokėsi ne viena Dainų mikrorajono mokinių karta. 1995 m. mokyklai suteiktas Dainų vidurinės mokyklos vardas. 2010 m. mokyklą baigė paskutinioji, 31-oji abiturientų laida. Sumažėjus moksleivių, 2010 m. rugpjūčio 19 d. Šiaulių miesto savivaldybės taryba mokyklą reorganizavo į pagrindinę, 2011 m. į progimnaziją. 2012 m. prie progimnazijos prijungtas Dainų pradinės mokyklos kolektyvas.

Kasmet spalio mėnesį mūsų progimnazija švenčia savo gimtadienį.  Metai iš metų progimnazija atveria duris gausiam būriui mokinių, siekiančių  pradinio  ir pagrindinio ugdymo. Kasdien progimnazija gražėja, modernėja, siekia aukštų ugdymosi rezultatų, didžiuojasi mokinių ir mokytojų pasiekimais.

Ir šiais metais spalio 25–29 dienomis progimnazijoje šurmuliavo šventiškai nusiteikę mokytojai  ir mokiniai. Skambėjo muzika, vyko konkursai, žaidimai, pamokose vaikai dainavo, šoko.

Netrūko niekam veiklos gimtadienio savaitės metu. Mokiniai žaidė kahoot-ą, su klasių vadovais prisiminė, kaip kūrėsi, tobulėjo progimnazija, padedami technologijų mokytojų vykdė kūrybinius projektus „Skanu gardu“, „Žaislas“, „Žibintas“ ir „Moliūgų fiesta“. Progimnazijos erdves papuošė Naujųjų medijų mokyklos mokinių darbai, o Karjeros centre vyko aštuntų klasių mokinių dekoratyvinių indelių (mokytoja S. Jurienė) paroda.

Moksleivių fotografijų paroda „Aš kitas aš“ (mokytoja M. Ruzgytė) suspindo Dainų rajono bulvaro languose. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčios parapijos namuose vyko kūrybinės orkestro dirbtuvės „Darbas su pučiamųjų instrumentų orkestro muzikantais: kvėpavimo metodika ir praktiniai užsiėmimai“ (mokytojas A. Kavaliauskis).

Šypsenos ir džiugi nuotaika lydėjo visus.