Netradicinė pamoka, skirta Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti

             Dainų progimnazijos 1e klasės pirmokėliai, vyko į Šiaulių miesto viešosios bibliotekos „Aido“ filialą, kur dalyvavo atviroje, netradicinėje, integruotoje pamokoje „Augu domėdamasis gyvūnais“. Pamoką vedė mokytojai: Inga Petrukonienė ir Mantas Babrauskas. Pamoka prasidėjo nuo pelyčių gyvenimo aptarimo, kurias narvelyje atsinešė 1e  klasės mokinys Vėjas Zakaras. Jis mielai dalijosi savo patirtimi kaip auginti ir prižiūrėti gyvūnėlius.

             Pamokoje mokinukai  domėjosi tiek laukinių, tiek naminių gyvūnų gyvenimo sąlygomis, auginimo galimybėmis, mityba. Atliko įvairias mokytojų kurtas interaktyvias užduotis,  diskutavo apie pagarbos, meilės, draugiškumo  vertybes. Dainavo daineles.

            Netradicinė aplinka skatino domėtis knygutėmis, kuriose rašoma apie gyvūnus.  Pirmokėliai supažindinti su gausia literatūra apie gyvūnus. Iš bibliotekos vedėjos  Zitos Rugaitienės gavo elektroninius skaitytojo pažymėjimus, leidžiančius domėtis gyvūnais, skaityti knygutes  bibliotekoje ištisus metus. Be to mokinukai bibliotekoje paruošė savo piešinių parodėlę, kurią visi apžiūrėjo.

       Mokinukai, kupini naujų patyrimų, susidomėję skaitymo galimybėmis, visada jaus pagarbą ir meilę gyvūnams.

  Paruošė mokytoja Inga Petrukonienė