„Kosmėjos“ rudens šokių turas 

Rugsėjo mėnesį Šiaulių Dainų progimnazijos šokio studija „Kosmėja“ (vadovė Diana Maciuvienė) aktyviai dalyvavo ne tik Šiaulių miesto renginiuose, bet ir respublikiniuose bei tarptautiniuose. Kolektyvui buvo didelis įvertinimas šokti tarptautinio šokio festivalio-konkurso „Aušrinė žvaigždė“ atidarymo koncerte, kur savo originaliais šokiais žavėjo šiauliečius ir miesto svečius. 

„Kosmėjos“ šokėjai ne vieną ir ne du šokius pristatė respublikiniame projekte „Mes šokam“ bei tradiciniame Šiaulių miesto sporto festivalyje „Sportas visiems“.  

Savo pasirodymais kolektyvas džiugino į Šeduvos šeimų šventę „Mėlynasis piknikas“ susirinkusius miestelio gyventojus, kurie liko maloniai nustebinti. 

Šokio studija „Kosmėja“ dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje „Dance Station – 2021“, kuris vyko Telšių amfiteatre. Gerų emocijų kupinas renginys sukvietė daugybę žiūrovų ir iš kitų šalies miestų. Festivalyje be telšiškių dalyvavo šokių kolektyvai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kybartų, Mažeikių, Palangos, Šiaulių, Širvintų ir Tauragės. 

Iš Panevėžyje vykusio Baltijos šalių festivalio-konkurso „Rudeninės žvaigždės“ kolektyvas parsivežė dvi prizines vietas. 

Šiaulių Dainų progimnazijos šokio studijos „Kosmėja“ vadovė Diana Maciuvienė džiaugiasi savo kolektyvo pasiekimais ir šokio meną mylinčiais šokėjais. Šis rugsėjis kolektyvui buvo labai derlingas naujomis pažintimis, įspūdžiais, renginiais. 

Šokio studijos „Kosmėja“ vadovė Diana Maciuvienė