Pasiekimai

2019–2020 m. m. mokinių pasiekimai

 

OLIMPIADOS

 

Mokinio vardas, pavardė,

kolektyvas

Klasė Pasiekimai Data Mokytojas
Lėja Kazlauskaitė 7a II vieta, olimpiada-konkursas Šiaulių krašto merginoms 2019-10-19 Matematikos mokytoja metodininkė Erika Janušienė
Karolis Lukšas 4e I-ojo lygmens diplomas, Tarptautinės Kings pasaulio pažinimo olimpiados finalas 2019-11-23 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Karolis Lukšas 4e II-ojo lygmens diplomas, Tarptautinės Kings matematikos finalas 2019-11-09 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Aurimas Marcinkus 4e II-ojo lygmens diplomas, Tarptautinės Kings matematikos olimpiados finalas 2019-11-09 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rasa Solovjovienė

Gabrielė Pažarauskaitė 4b III-ojo lygmens diplomas, Tarptautinės Kings matematikos olimpiados finalas 2019-11-09 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rita Rinkūnaitė
Karolis Lukšas 4e II-ojo lygmens diplomas Tarptautinės Kings lietuvių k. olimpiados finalas 2019-11-16 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Aurimas Marcinkus 4e II-ojo lygmens diplomas Tarptautinės Kings lietuvių k. olimpiados finalas 2019-11-16 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rasa Solovjovienė

Danilas Paulauskas 8b III vieta, olimpiada-konkursas Šiaulių krašto vaikinams 2019-12-05 Matematikos mokytoja metodininkė Erika Janušienė
Agnė Butkaitė 8a III vieta, Šiaulių miesto 8 klasių  mokinių vokiečių kalbos konkursas-mažoji olimpiada 2020-01-30 Vokiečių k. mokytoja metodininkė Daiva Staniulytė
Samanta Remeikytė 7c I vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada 2020-02-13 Anglų kalbos mokytoja metodininkė Vilma Matuzevičienė
Matas Sketerskas 7a III vieta Šiaulių miesto 6-8 klasių geografijos olimpiadoje 2020-03-04 Geografijos vyr. mokytoja Aistė Kavanauskaitė-Lukšė
Tomas Rakauskas 8b III vieta Šiaulių miesto 6-8 klasių geografijos olimpiadoje

 

2020-03-04 Geografijos vyr. mokytoja Aistė Kavanauskaitė-Lukšė
 

KONKURSAI

 

Ignas Dragūnas 4c Laureatas, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso ,,Būki kelyje budrus” 2019-09-23 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Tautvydas Švėgžda 2a Laureatas, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso ,,Būki kelyje budrus” 2019-09-23

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Povilauskienė
Danielė Lešinskaitė 2a Laureatas, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso ,,Būki kelyje budrus” 2019-09-23

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Povilauskienė

 

Ugnė Kulipavičiūtė 2a Laureatas, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso ,,Būki kelyje budrus” 2019-09-23

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Povilauskienė

 

Benas Putramentas, Eleonora Poškutė 3a Laureatai, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus“ 2019-09-23 Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė

 

Aleksandras Vlasovas 4e Laureatas, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus” 2019-09-23 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Rugilė Juškytė

Gretė Mauriūtė

5d Laureatės, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus” 2019-09-23 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Deimantė Vaičiulytė 5c Laureatė, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus” 2019-09-23 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Birutė Kasparienė
Faustas Balčiūnas

 

3c Laureatas, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus“ 2019-09-23

 

Pradinio ugdymo mokytoja Aurelija Jurgutavičienė
Andrėja Baršauskaitė

Emilija Severina Žakytė

4a Laureatės, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodos-konkurso „Būki kelyje budrus“ 2019-09-23 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė
Šokių kolektyvas „Kosmėja“ I vieta ir Grand Prix, Šokių festivalis-konkursas „Adriatic Zadar open 2019“ Zadaras  Kroatija 2019-09-23/10-01 Vyresnioji choreografijos mokytoja Diana Maciuvienė
Saulė Mekšriūnaitė 3a Laureatė, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė
Eligija Laurutytė 3a Laureatė, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07

 

Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė

 

Gabrielė Pažarauskaitė 4b Laureatė, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07

 

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Rinkūnaitė
Smiltė Galvelytė 2a Laureatė, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Irena Povilauskienė

 

Ignas Dragūnas 4c Laureatas, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso  „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Maksim Ragožkin 1a Laureatas, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Birutė Kasparienė

 

Justas Grabinskis 1c Laureatas, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Emilija Adomaitytė 4e Laureatė, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Austėja Zibolytė

 

3c Laureatė, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07

 

Pradinio ugdymo mokytoja Aurelija Jurgutavičienė

 

Abrilė Dakan 3b Laureatas, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Jolanta Maziliauskienė
Kristupas Steponavičius 4a Laureata,s Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso  „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė

 

Olivija Perminaitė 2b Laureatė, Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atvirukų parodos-konkurso „Spalvota žinutė mokytojui” 2019-10-07 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Blekaitienė

 

Šokių kolektyvas „Kosmėja“ Grand Prix keturios vietos, Tarptautinis jaunųjų menininkų konkursas ,,Sėkmės faktorius” 2019-10-19 Vyresnioji choreografijos mokytoja Diana Maciuvienė
Atlantas Ališauskas Kristina Kaupaitė 7c

7a

I vieta, Tarptautinėje robotikos parodoje ir varžybose (Vex robotų rungtyje)

 

2019-10-26 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Gvidas Markevičius Martynas Zykas 5a II vieta, Tarptautinėje robotikos parodoje ir varžybose (Vex robotų rungtyje)

 

2019-10-26

 

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Milda Baltrušaitytė

Emilija Juodeikytė

 

4b III vieta, Tarptautinėje robotikos parodoje ir varžybose (Vex robotų rungtyje)

 

2019-10-26 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Augustas Kazlauskas 6c I vieta, Tarptautinėje robotikos parodoje ir varžybose (Freestyle robotų rungtyje) 2019-10-26 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Fausta Citavičiūtė 4a II vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių kūrybinėse dirbtuvėse ,,Pagauk kūrybos paukštę” 2019-11-07 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė
Simona Turauskaitė 4c I vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių kūrybinėse dirbtuvėse ,,Pagauk kūrybos paukštę” 2019-11-07 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Saulėja Karaveckaitė 1c Laureatė, Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Rudens mozaika“ 2019-11-14 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

Aurimas Marcinkus

 

 

4e Laureatas, Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Rudens mozaika“ 2019-11-14 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė

 

Viltė Alubickytė 7b I vieta, Respublikinis poezijos konkursas ,,Mūsų  bočių takais”

 

2019-11-16 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Andrėja Kovaitė 5a II vieta, Respublikinis poezijos konkursas ,,Mūsų  bočių takais” 2019-11-16 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Ignas Klovas 6b II vieta, Respublikinis poezijos konkursas ,,Mūsų  bočių takais” 2019-11-16 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Atėnė Neimantaitė 5a Nominacija ir Padėka, Respublikinis poezijos konkursas ,,Mūsų  bočių takais” 2019-11-16 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Reda Šambarytė 7a III vieta, Šiaulių miesto 5–8 kl. oratoriaus konkursas ,,Saugokime ir tausokime gamtos pasaulį” 2019-11-19 Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Andžela Valaikienė
Miglė Stankutė

 

 

7b II vieta,  Šiaulių miesto 5–8 kl.  mokinių oratoriaus konkursas ,,Saugokime ir tausokime gamtos pasaulį” 2019-11-19 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė

 

Liaudiškų šokių studija „Šermukšnėlė“

 

I laipsnio diplomas, Lietuvos vaikų ir jaunimo šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursiniame festivalyje „Aguonėlė 2019“, nacionaliniame ture, kultūros, švietimo įstaigų, bendrojo ugdymo kategorijoje. 2019-11-23

 

Vadovė Indrė Šerpytienė

 

Atlantas Ališauskas 7c I vieta, Lietuvos VEX IQ robotų varžybos VEX IQ CHALLENGE SQUARED AWAY programavimo rungtis 2019-11-29 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Ignas Dragūnas 4c II vieta, Respublikinis vaikų piešinių konkursas ,,Emociuko nuotykiai 2020” 2019-12-02 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Elinga Ainaitė

 

 

4c Nominacija už dėmesį detalėms,

Respublikinis vaikų piešinių konkursas ,,Emociuko nuotykiai 2020”

2019-12-02 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė

 

Greta Kaminskaitė

 

 

5c III vieta, Šiaulių miesto 5–7 kl. mokinių dailyraščio konkursas ,,Laimės paslaptis” 2019-12-03 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė
Tautė Kudarytė

 

8a I vieta, Šiaulių m. ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 kl. mokinių rašinio konkursas 2019-12-05

 

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vijoleta Tolvaišienė
Paula Caltabellotta 5c I vieta, Šiaulių miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 kl. mokinių rašinio konkursas 2019-12-05 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė
Dominykas Stuknys 1c Nominacija ,,Žaismingiausias žaisliukas”, šalies švietimo įstaigų Kalėdinių žaisliukų parodoje-konkurse „Suspindo Kalėdos“ 2019-12-06 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė

 

Urtė Jackūnaitė 4c I laipsnio diplomas, Tarptautinis mokinių vokalinės-sakralinės muzikos festivalis-konkursas „Skriski, giesmele…“ 2019-12-06 Muzikos mokytoja metodininkė Gitana Šlėnė
Ignas Dragūnas 4c Laureatas, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-09 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Aleksandras Vlasovas 4e Nugalėtojas, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Emilija Severina Žakytė 4a Laureatė, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima  Dilinskienė
Edita Tamulevičiūtė 2a Laureatė, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Irena Povilauskienė

Luka Grauslytė 1a Laureatė, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Birutė Kasparienė
Saulėja Karaveckaitė 1c Laureatė, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11

 

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Gintaras Žička 8a I vieta Šiaulių miesto bendrojo ugdymo 8 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „English Grammar Competition” 2019-12-11 Anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Bliūdžiuvienė
Ignė Šimkūnaitė 2b Laureatė, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Blekaitienė
Ugnė Kazlauskaitė 1d Laureatė, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Rasa Viliuvienė

Kotryna Vengrytė 3c Laureatė, respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11 Pradinio ugdymo mokytoja Aurelija Jurgutavičienė
Andrėja Fokaitė 4b Laureatė, Respublikinė miniatiūrų paroda-konkursas ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…” 2019-12-11 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Rita Rinkūnaitė

Justas Grabinskis 1c III vieta, Respublikinis vaikų piešinių konkursas ,,Emociuko nuotykiai 2020” 2019-12-12 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Emilė Kosmauskaitė 1a Nominacija už spalvingumą,

Respublikinis vaikų piešinių konkursas ,,Emociuko nuotykiai 2020”

2019-12-12 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Birutė Kasparienė
Linas Omelčenko 6a I vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Raštingiausias šeštokas” 2019-12-12 Anglų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Valionienė
Samanta Remeikytė 7c II vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Word Master Challenge” 2019-12-16 Anglų kalbos mokytoja metodininkė Vilma Matuzevičienė
Viltė Alubickytė 7b III vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Word Master Challenge” 2019-12-16 Anglų kalbos mokytoja metodininkė Vilma Matuzevičienė
Greta Kamiskaitė 5c Laureatė, Respublikinis kompiuterinių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija 2019“ 2019-12-20 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė
Goda Solovjovaitė 6b Laureatė, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių epistolinio rašinio konkursas 2020-01-14 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Ignas Dragūnas 4c II vieta, Tarptautinė mokinių piešinių paroda-konkursas ,,Kalėdinis sapnas” 2020-01-16 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Mateikienė
Saulėja Karaveckaitė 1c III vieta, Tarptautinė mokinių piešinių paroda-konkursas ,,Kalėdinis sapnas” 2020-01-16 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Matas Vladyka 5b Laureatas, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–8, I–II klasių mokinių  rašinių konkursas „Stiprus tas, kas įveikia savo žalingus įpročius” 2020-01-23 Lietuvių kalbos mokytoja Andžela Valaikienė
Vilius Jasmantas 7b II vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 ir I-II gimnazijos klasių mokinių rašinio konkursas 2020-01-23 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Tomas Rakauskas 8b Laureatas, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–8, I–II klasių mokinių rašinio konkursas „Stiprus tas, kas įveikia savo žalingus įpročius” 2020-01-23 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Vijoleta Tolvaišienė
Šokių kolektyvas „Kosmėja“ I vieta, II vieta, III vieta, Respublikinis šiuolaikinio šokio festivalis „Šokio virpesiai – 2020“ 2020-01-25 Vyresnioji choreografijos mokytoja Diana Maciuvienė
Ignas Klovas 6b II vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių  mokinių diktanto konkursas 2020-02-04 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Valeikienė
Paula Caltabellotta 5c II vieta, Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių diktanto konkursas 2020-02-04 Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė
Dominykas Stuknys

Armandas Žukauskas

Adrijus Legeckas

Hubertas Bukantis

1c I vieta, tarptautinis 1–4 klasių mokinių koliažo konkursas ,,Mano herojus” 2020-02-04 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Greta Elsbergaitė,

Justė Timinskaitė, Akvilė Timinskaitė,

Andrėja Liolytė

3e Laureatai, Piešinys šiuo metu yra parodoje Latvijoje. Tarptautinis 1–4 klasių mokinių koliažo konkursas „Mano herojus” 2020-02-04 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Inga Petrukonienė
Emilija Budraitytė

Saulėja Karaveckaitė

1c Nominacija, Šiaulių miesto pirmų klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Šimtas dienų, kai mokinys esu“ 2020-02-06 Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja Neringa Vėlienė
Arnas Marcinkus 1a Nominacija, Šiaulių miesto pirmų klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Šimtas dienų, kai mokinys esu“ 2020-02-06

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Birutė Kasparienė
Liepa Lukoševičiūtė

Luknė Lukoševičiūtė

1b Laureatės, Meninio skaitymo konkursas „Šimtas dienų, kai mokinys esu” 2020-02-06 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Kazymirkienė
Darija Dubinskaitė 6c I vieta, Šiaulių miesto meninio skaitymo vokiečių kalba 6–12 kl. konkursas 2020-02-06 Vokiečių k. mokytoja metodininkė

Daiva Staniulytė

Šokių kolektyvas „Kosmėja“

 

Dvi I vietos,  II vieta

Tarptautinis festivalis-konkursas „Baltic Amber Palanga 2020“

2020-02-08 Vyresnioji choreografijos mokytoja Diana Maciuvienė
Liaudiškų šokių studija „Šermukšnėlė“ „Aukso paukštė“, Nacionalinio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų apdovanojimas choreografijos 2019-ųjų metų nominacijoje „Geriausias liaudiškų šokių ansamblis arba šokių studija ir vadovas“ 2020-02-14 Meno vadovė Indrė Šerpytienė
Emilija Juodeikytė

 

 

 

 

 

4b I vieta, Respublikinis 2–10 klasių mokinių Micro:bit kompiuteriukais programuotų ir filmuotų kūrinių konkursas „Nepriklausomybės žibintas“ 2020-02-20 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Augustas Kazlauskas 6c III vieta, Robotikos varžybos „Siguldas robotu kauss 2020“ 2020-02-22 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Matas Vaitkus

Martynas Zykas

5a I vieta, Robotikos varžybos „Siguldas robotu kauss 2020“ 2020-02-22 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Deimantė Markevičiūtė 4e Laureatė, Respublikinis PUG, 1–4 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Praverkime patarlių skrynią” 2020-02-27 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Saulėja Karaveckaitė 1c Laureatė, Respublikinis PUG, 1–4 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Praverkime patarlių skrynią” 2020-02-27 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Gustė Vitkevičiūtė 2a Laureatė, Respublikinis PUG, 1–4 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Praverkime patarlių skrynią” 2020-02-27

 

Pradinio ugdymo  mokytoja metodininkė Irena Povilauskienė
Fausta Citavičiūtė 4a Oranžinės Kengūros diplomas, Lietuvių k. Kengūra 2020-02-27 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė
Emilija Severina Žakytė 4a Oranžinės Kengūros diplomas, Lietuvių k. Kengūra 2020-02-27 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė
Jungtinė klasių komanda „IQ Dainai”:

Atlantas Ališauskas, Adomas Cibulskis, Paulius Perskaudas, Samanta Remeikytė, Augustas Samulionis, Benas Šimkūnas, Matas Šušys, Greta Vaicekauskaitė,

Justina Bagavičiūtė,

Nojus Blantaitis,

Eringas Degutis, Skirmantė Jokšaitė,

Ignas Jonaitis, Gabija Klibavičiūtė, Armandas Margevičius, Kasparas Mockus,

Samanta Mockutė, Eimantas Nacas, Simas Saugūnas, Goda Solovjovaitė, Justas Stripinis, Gabija Valiulytė, Aivaras Badauskas,

Ignas Butvydas, Matas Franskaitis,

Erikas Janušas,

Lukas Kriaučiūnas,

Kajus Rudokas

6–8 kl. III vieta, Virtualios realybės kategorijoje, Respublikinis skaitmeninis konkursas jaunimui „Įjunk Kalėdas!“

 

2020-02-28 Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė
Ignas Dragūnas 4c Nominacija už kruopštumą ir išradingumą, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas ,,Mano šuniukas” 2020-03-10 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Lina Mateikienė

Adrijus Legeckas 1c Nominacija ,,Mieliausias šuniukas”, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas ,,Mano šuniukas” 2020-03-10 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Urtė Gudonytė 4c III vieta, Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas ,,Mano šuniukas” 2020-03-10 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Lina Mateikienė

 

Ignas Dragūnas 4c III vieta, Respublikinė švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybos darbų paroda-konkursas ,,Seku, seku pasaką-pasakų būtybės” 2020-03 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Lina Mateikienė

Matas Liutikas 4e Nominacija, Respublikinė švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybos darbų paroda-konkursas ,,Seku, seku pasaką-pasakų būtybės” 2020-03 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rasa Solovjovienė

 

Karolis Lukšas 4e Auksinės Kengūros diplomas, Lietuvių k. Kengūra 2020-03 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė
Aurimas Marcinkus 4e Oranžinės Kengūros diplomas, Lietuvių k.  Kengūra 2020-03 Pradinio ugdymo

vyresnioji mokytoja Rasa Solovjovienė

Eglė Gedminaitė 8b II vieta Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 8–11

klasių mokinių vokiečių (antrosios užsienio) kalbos rašinio „Mano

ateities planai“ konkurse

2020-03-16 Vokiečių k. mokytoja metodininkė  Daiva

Staniulytė

Gabija Kaltanaitė 8b III vieta, užsienio kalbų grupėje ŠPRC konkurse „Mano svajonių profesija” Šiaulių mieste ir Šiaulių rajone 2020-04-10 Rusų kalbos mokytoja metodininkė Auksė Kravčenkienė
Greta Garšvaitė 1c Laureatė, Respublikinė kūrybinių piešinių paroda-konkursas „Mano svajonių pavasaris su dviratuku“ 2020-05-05 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė
Arnas Sauleika 4a Diplomas,  Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas 2020-02-05 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė
Domantas Vaupšas 4a Diplomas,  Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas, 2020-02-05 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė
Simona Turauskaitė 4c Laureatė, Šiaulių miesto 4 klasių mokinių Mažasis nacionalinis diktantas 2020-05-06 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Lina Mateikienė

Fausta Citavičiūtė 4a Oranžinės Kengūros diplomas, Lietuvių k. Kengūra 2020-02-27 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė
Emilija Severina Žakytė 4a Oranžinės Kengūros diplomas, Lietuvių k. Kengūra 2020-02-27 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė
 

VARŽYBOS

 

Patricija Underavičiūtė 4e I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos „783 Žingsneliai“ 2019-09-26 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rasa Solovjovienė

Gabrielė Čepauskaitė 4e I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos „783 Žingsneliai“ 2019-09-26 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rasa Solovjovienė

Deimantė Markevičiūtė 4e I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos „783 Žingsneliai“ 2019-09-26 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rasa Solovjovienė

Matas Liutikas 4e I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos „783 Žingsneliai“ 2019-09-26 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rasa Solovjovienė

Raigardas Lionas 3C I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos „783 Žingsneliai“ 2019-09-26 Pradinio ugdymo mokytoja Aurelija Jurgutavičienė
Domas Grigaitis 4c I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos ,,783 Žingsneliai” 2019-09-26 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Lina Mateikienė

Ugnius Ramanauskas 4c I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos ,,783 Žingsneliai” 2019-09-26 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Lina Mateikienė

Neilas Danielis 1d III vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos ,,783 Žingsneliai” 2019-09-26 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Viliuvienė
Ugnė Kazlauskaitė 1d III vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos ,,783 Žingsneliai” 2019-09-26 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Viliuvienė
Titas Motuzas 1d III vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos ,,783 Žingsneliai” 2019-09-26 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Viliuvienė
Armidas Bačiūnas

Agota Rupšytė

Ignė  Šimkūnaitė

Aina Ramanauskė

2b I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos ,,783 Žingsneliai” 2019-09-26 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Blekaitienė
Dainų progimnazijos komanda 1–4 I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos ,,783 Žingsneliai”

 

2019-09-26 Pradinio ugdymo  mokytoja Daiva Stonė ir mokytoja  metodininkė Rasa Blekaitienė
Marijus Tručinskas,

Smiltė Garšvaitė

3a I vieta, Šiaulių miesto 1–4 klasių mokinių estafetinio bėgimo varžybos ,,783 Žingsneliai” 2019-09-26 Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė
Domas Grigaitis, Ugnius Ramanauskas, Titas Jomantas, Elinga Ainaitė,

Rusnė Jaselskytė

4c III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” finalinės varžybos 2020-02-05 Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Lina Mateikienė

Armidas Bačiūnas

 

2b III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) 2009 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  finalinės  varžybos 2020-02-05

 

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Blekaitienė

 

Šiaulių Dainų progimnazijos komanda

 

2b, 4a,4b,4c,4d III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) 2009 m. gimimo ir jaunesnių mokinių estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  finalinės  varžybos 2020-02-05 Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Blekaitienė ir mokytoja Daiva Stonė