Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ nugalėtojai

Pasaulyje didėja informatikos inžinierių, informacinių technologijų specialistų, kurie geba kurti modernias, inovatyvias kompiuterių programas ir teikti intelektines paslaugas, poreikis. Didelis uždavinys tenka ir ugdymui: jau pradinukus reikia mokyti inžinerinio, loginio, algoritminio, analitinio, procesinio mąstymo. To siekiantys konkurso „Bebras“ organizatoriai – Vilniaus universiteto (VU) entuziastų komanda džiaugiasi, kad prieš 17 metų Lietuvoje VU profesorės Valentinos Dagienės iniciatyva įsteigtas konkursas greitai tapo tarptautinis ir suvienijo mokyklos, universiteto ir verslo atstovus.

„Bebro“ konkurso tikslas – atskleisti mokiniams ir mokytojams informatikos mokslo subtilybes, patraukti mokinių dėmesį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informacinių technologijų sąvokomis, jų platesniu kontekstu – konceptais, motyvuoti gilintis į modernius informatikos ir inžinerijos sprendimų priėmimo metodus.

Šiemet konkursas vyko nuotoliniu būdu, jame dalyvavo 32 107 mokiniai.

Gausiausioje 1 klasių grupėje laimėtoju tapo ir 1 vietą užėmė Šiaulių Dainų progimnazijos PUG2 mokinys Dovydas Juodeikis.

Gausiausioje 8 klasių grupėje laimėtoju tapo ir 3 vietą užėmė Šiaulių Dainų progimnazijos 8a klasės mokinys Matas Sketerskas.

Nugalėtojų lentelę peržiūrėti galima paspaudus ant 17-tojo bebro konkurso nugalėtojai.

Sveikiname nugalėtojus.

Informaciją rengė mokytojos Kristina Juodeikienė ir Jolita Kaupienė