Tėveliai – aktyvūs nuotolinio ugdymo dalyviai

Šiaulių Dainų progimnazijos 1b ir 6c klasės mokinių Ąžuolo ir Augusto Kazlauskų mama Reda Kazlauskienė balandžio 27 dieną 1b klasėje nuotoliniu būdu vedė pamoką-edukaciją „Kuriame žalią rytojų“. R. Kazlauskienė pirmokams patraukliai papasakojo apie energetiko profesiją ir jos svarbą. Vaikai susipažindino su energijos rūšimis ir jos panaudojimo galimybėmis. Mažieji išgirdo apie atsinaujinančią – žaliąją energiją, apie gamtos išteklių naudojimą, apie atliekų panaudojimą žaliosios energijos gamyboje. Taip pat mokiniai sužinojo apie būtinybę atsargiai ir taupiai elgtis su elektra bei dujomis buityje.

Pirmokams buvo skirtos ir užduotys: suskaičiuoti, kiek elektros lempučių yra bute; stebėti, kokį vandens kiekį į virdulį įpils tėveliai ir kiek laiko prireiks tam kiekiui užvirti;  pabandyti, ar pakis vandens temperatūra bei kiekis indelyje, jei jį padėsime saulėtoje vietoje.

1b klasės mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje, domėjosi, smalsavo ir Ąžuolo mamytei pažadėjo atlikti visas paskirtas užduotis.

1b klasės vadovė Irena Kazymirkienė