Advento renginys „Betliejaus žvaigždė “

                      Kalėdų stebuklas liudija, kad Dievas myli kiekvieną mūsų asmeniškai, tokius, kokie esame. Jo gimimas – ženklas, kad šiame gyvenime kiekvienas turi nuveikti kažką svarbaus. O ką gali geriausia nuveikti žmogus? MYLĖTI. Tai kiekvieno mūsų pašaukimas ir pareiga. Meilė – tai Tavo ir Mano kelias. Kiekvienas galime šiuo keliu eiti. Linkime visiems ramybės, meilės, gerumo. Laimingų Šv. Kalėdų!

                       Gruodžio 15 d. 2-8 kl. mokiniai surengė Adventinę popietę ,,Betliejaus žvaigždė‘‘. Visas savo giesmes, gražius žodžius ir vaidinimą skyrė visiems susirinkusiems: mokytojams, tėveliams, savo bendraamžiams ir svečiams. Mūsų mokykloje svečiavosi garbingas svečias, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Svečias  pasveikino visus susirinkusius su artėjančiomis Šv.Kalėdomis, giedojo giesmes ir palaimino visą mokyklos bendruomenę. Sveikinamąjį žodį tarė Šiaulių jaunųjų samariečių bendrijos pirmininkė G. Karvelienė, kuri pasidžiaugė mūsų vaikų gerais darbais, padėkojo už dalyvavimą labdaros rinkime ir neturtingų šeimų rėmime. Renginį mokyklos bendruomenei dovanojo tikybos mokytoja Laisva Jankauskienė ir muzikos mokytoja Jurgita Vaitkuvienė. Dėkojame mokytojoms už nuostabią šventę!

Gruodžio 20 d. 11 val. kviečiame į Šiaulių Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčioje aukojamas Šv. Mišias už Dainų vidurinės mokyklos bendruomenę.

One thought on “Advento renginys „Betliejaus žvaigždė “

  • kas nors rasykit ;D

Parašykite atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.