Šiaulių Dainų progimnazijos talentų konkursas „Nustebink 2019“

Gruodžio 18 dienos popietę 1–8 klasių mokiniai susirinko į Šiaulių Dainų progimnazijos talentų konkursą „Nustebink 2019“. Renginio pradžioje visus dalyvius pasveikino ir paskatino progimnazijos direktorė Asta  Vaičiūnienė. Mokyklos aktų salės scenoje pasirodė finalininkai, kurie atkakliai siekė nustebinti žiūrovus savo atrastais talentais ir originaliais pristatymais. Mokiniai šoko, improvizavo, dainavo, grojo ir smuiku, ir pianinu, ir ukulėle, gitara ir net elektrine gitara, deklamavo ir tarmiškai žemaičiavo.

Konkurso komisija, kurią sudarė Diana Maciuvienė (šokio studijos „Kosmėja“ vadovė), Anatolijus Kavaliauskis (pučiamųjų instrumentų orkestro brass band „Dainai“ vadovas), Dilanta Vasylienė (bibliotekos vedėja), Elmyra Damonskienė (profesinio orientavimo konsultantė), Miglė Stankutė (mokinių tarybos narė) pagarbiai, aukštais balais įvertino kiekvieną konkurso dalyvio pasirodymą ir džiaugėsi atskleistais talentais. Tačiau privalėjo išrinkti tris laureatus, labiausiai nustebinusius savo gebėjimais.

Laureatais tapo 2a kl. mokinys Benas Vasiliauskas, meistriškai pademonstravęs oratoriškus gebėjimus ir mintinai pristatęs ištrauką „Direktorius“ iš Rimanto Černiausko knygos „Slieko pasaka“, 4b kl. mokinė Viltė Paplauskaitė, kuri puikiai šoko mergaičių grupėje „Fifos“, bet laurus skynė dainuodama Jazzu dainą „Rudens naktis sustojo“ ir 8a kl. mokinė Gabrielė Lekaitė, pakerėjusi publiką tyru krištolo balsu dainuojant „Halsey sorry“.

Nuoširdžiausiai dėkojame už spalvingą talentų šventę visiems konkurso dalyviams, sveikiname laureatus ir jų tėvelius su pergale.

                      Profesinio orientavimo konsultantė Elmyra Damonskienė

Šiaulių Dainų progimnazijos talentų konkursas „Nustebink 2019“