Kalėdų šventėms aštuntokai pasiruošė – turi puošnius savo rankų darbo siuvinėtus dirbinius

Gruodžio 6 dieną Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje Dainų progimnazijos 8b klasės mokiniai aktyviai dalyvavo  edukacijoje „Siūtiniai suvenyrai“. Jie gamino kalėdines staigmenas savo tėveliams ir  tuo pačiu susipažino su siuvimo technologo profesija. Technologijos profesionalė mokytoja Asta Kasiulynienė pastebėjo, kad pagarba ir meilė savo šeimai motyvavo mokinius dailiems šventiniams darbams: išnyko takoskyra tarp vyriškų ir moteriškų profesijų. tiek berniukų, tiek mergaičių darbai buvo verti geriausių įvertinimų.

Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus bendruomenė maloniai kviečia gruodžio 13 dieną 12.00 – 14.00 val. į prekybos centrą „IKI – Dainai“ (Gardino g. 2, Šiauliai) pasigrožėti jų ugdytinių rankų darbo gaminiais ir už kuklią kainą dirbinius įsigyti jaukioms gerumo Kalėdoms.

Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus mokytojai Astai Kasiulynienei už profesionalius mokymus ir gražius darbus ir prasmingai praleistą laiką.

                                            Karjeros konsultantė Elmyra Damonskienė