Dainiečiai pilietinėje socialinėje solidarumo akcijoje “Aš ir Tu, tai Mes!“

Šiaulių Dainų progimnazijos 8c klasės mokiniai, nepabūgę šaltuko, gruodžio 3 dieną dalyvavo Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos (ŠCPA), Šiaulių apskrities bendruomenių konfederacijos drauge su aktyviais Šiaulių miesto visuomenininkais organizuotoje sąmoningumo – pilietiškumo ugdymo socialinėje akcijoje “Aš ir Tu, tai Mes! 2019 Šiauliai“ ir atsistojo į iš žmonių sudarytą ženklą “Neįgalusis” prie Šiaulių arenos. Draugystės ir solidarumo akimirkas penkiolika minučių iš dangaus aukštybių fiksavo „Fotografijos namai“ išmanusis dronas.

Šia akcija, kurios globėjas – LR Prezidentas Valdas Adamkus, idėjos iniciatorė – Vidmantė Raustytė. siekiama, kad pasaulyje išnyktų sienos tarp negalią turinčių ir jų neturinčių žmonių, nebeliktų patyčių, baimės būti nesuprastam ir atskirtam nuo visuomenės.

Po akcijos sušalę aštuntokai buvo pakviesti į Šiaulių arenos IV aukšte esančią konferencijų salę pasivaišinti arbata, saldainiais ir sausainiais, kartu su neįgaliaisiais pasimėgauti koncertu, kuriame savo talentus dovanojo renginių vedėjas, atlikėjas Romualdas Juzukonis, Liveta Gramantienė, charizmatiškasis Gintautas Klarkas, žymus būgnų ir perkusijos meistras Gintautas Gascevičius,  grupės „Kitava“ lyderė Rasa Stoškuvienė. Susirinkusius sveikino ir jiems dėkojo Šiaulių miesto mero pavaduotojas Egidijus Elijošius, miesto tarybos nariai Martynas Šiurkus, Zakiras Medžidovas. Prisiminimo ir padėkos dovanėlę mūsų mokiniams įteikė Šiaulių cerebrinio paralyžiaus asociacijos pirmininkės Editos Navickienės savanorių komanda. Ačiū už gerumą.

Dainiečiai pilietinėje socialinėje solidarumo akcijoje "Aš ir Tu, tai Mes!“