Šiaulių rajono literatų asociacija organizavo respublikinį poezijos darbų konkursą ,,Bočių takais“, skirtą Vietovardžių metams. Lapkričio 16 d. Bridų kultūros namuose įvyko baigiamasis renginys, į kurį susirinko gausus būrys svečių iš visos Lietuvos. Dalyvius sveikino ir šventėje apsilankęs Seimo narys Arūnas Gumuliauskas.  Šiame konkurse dalyvavo  ne  tik suaugę, bet ir mokiniai. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai šiame respublikiniame konkurse tapo nugalėtojais:

Viltė Alubickytė, 7b klasės mokinė, pelnė I-ąją vietą,

Andrėja Kovaitė, 5 a klasės mokinė, ir Ignas Klovas, 6b klasės mokinys, laimėjo II-ąją vietą.

Atėnė Neimantaitė, 5a klasės mokinė, nominuota  už eilėraštyje išreikštą meilę savo miestui.

Mokiniai apdovanoti  Diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Darbus vertino griežta komisija. Komisijos pirmininkė, ,,Verdenės“ klubo prezidentė E. Liumaitė, paaiškino, pagal kokius kriterijus buvo išrinkti prizininkai. Pagrindinis kriterijus – literatūrinė vertė, originalumas. Svarbu, kad istoriniai faktai būtų pateikti meniškai, o eilėraštis –  jausmų ir minčių lydinys. Tad džiugu, kad mūsų mokiniai pasirodė esantys kūrybingi, jaučiantys santykį su savo gimtuoju miestu, savitai mąstantys.

                           Lietuvių kalbos mokytoja Inga Valeikienė