Jau šeštąjį rudenį iš eilės šimtuose Lietuvos mokyklų dešimtys tūkstančių mokinių bėga tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – visi kartu švenčia solidarumą ir renka paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Šiais metais organizacija „Gelbėkit vaikus“ nuoširdžiai kvietė Lietuvos mokyklas vėl susiburti kilniam tikslui ir dalyvauti Solidarumo bėgime 2019.

Bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia. Solidarumo bėgimą jau keletą metų iš eilės globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

Spalio 14 dieną Dainų progimnazijos mokiniai prisijungė prie šios kilnios iniciatyvos ir aktyviai bėgo mokyklos stadione. Mokiniai skatinami būti tolerantiškesniais ir nuo mažens mokomi prisidėti prie kilnaus tikslo padėti kitiems. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų gerumą!

Neformaliojo švietimo organizatorė Laura Pikelienė

Solidarumo bėgimas 2019