ŠOKIŲ FESTIVALIS – KONKURSAS „ADRIATIC ZADAR OPEN 2019“

2019 m. rugsėjo 23 spalio 1  dienomis Šiaulių Dainų progimnazijos šokių kolektyvas „Kosmėja“ (vadovė Daina Maciuvienė)  dalyvavo šokių festivalyje – konkurse „Adriatic Zadar open 2019“ Zadare, Kroatijoje, kur susirinko beveik dvi dešimtys įvairaus amžiaus kolektyvų iš Lietuvos ir Lenkijos.

Šokių kolektyvas „Kosmėja“   festivalyje – konkurse  pasirodė puikiai ir į Lietuvą parsivežė  pagrindinį konkurso prizą – Grand Prix apdovanojimą!

Festivalio metu „Kosmėjos“ šokėjos turėjo galimybę susipažinti su nuostabia Kroatijos gamta bei kultūra. Gidė Marija supažindino su Zadaro miesto istorija, parodė unikalius jūros vargonus. Kolektyvas vyko į Pago salos Druskos muziejų, kur veikia didžiausias Kroatijoje druskų gavybos centras.  Grįžtant į namus buvo aplankytas  Plitvico krioklių parkas.

Visada smagu ne tik dalyvauti, bet ir pamatyti bei pajusti kitos šalies kultūrą bei kitokį gyvenimo būdą. Keliaudami dalinamės patirtimi ir plečiame savo akiratį. Dėkojame projekto organizatoriams už nuostabią patirtį bei malonumą būti kartu šokio ritmu.

Šokių kolektyvo vadovė Diana Maciuvienė

ŠOKIŲ FESTIVALIS – KONKURSAS „ADRIATIC ZADAR OPEN 2019“

rpt
rpt
rpt
rpt
burst
burst
burst
burst
burst
burst
burst
burst