Dainų progimnazijos mokiniai dalyvavo piligriminiame žygyje  

,,Žmogus – Dievo dovana. Trokštu kiekviename žmoguje matyti Kristų ir patarnauti su meile“.                   Vyskupas E. Bartulis                                                                                                                                                    

Gegužės 3 dieną Dainų progimnazijos šauniausieji aštuntų klasių mokiniai, drauge su tikybos mokytoja Laisva Jankauskiene, dalyvavo  Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio organizuotame piligriminiame žygyje ,, Aš esu Kelias, Tiesa ir Gyvenimas“ (Jn 14, 6 a),  nuo Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros iki Kryžių kalno.

Mokyklos direktorė Asta Vaičiūnienė džiaugėsi gausiu mokinių būriu. Išlydėdama linkėjo visiems būti ištvermingiems ir draugiškiems, siekiant savo kilnaus tikslo. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios klebonas Saulius Paliūnas  mokinius  palaimino ir palinkėjo dvasinio susikaupimo piligriminio žygio metu.

Visiems žygio dalyviams įsiminė eisena su giesmėmis, Šiaulių vyskupo E. Bartulio nuoširdus bendravimas su jaunimu,  įkvepiantys ir padrąsinantys žodžiai.

Vyskupas visus ragino sekti paskui Mokytoją – Kristų, kuris visiems yra Kelias, Tiesa ir Gyvenimas.

Jaunieji piligrimai dėkoja vyskupui Eugenijui Bartuliui už Šventų Mišių auką Kryžių kalno vienuolyne, laiminant visą Šiaulių vyskupijos jaunimą.

                                        Informaciją parengė tikybos mokytoja Laisva Jankauskienė

Dainų progimnazijos mokiniai dalyvavo piligriminiame žygyje