Pradinukų karjeros ugdymo diena

Dainų progimnazijos mokinukai įvairiomis profesijomis domisi nuolat.

Balandžio 6 d. (šeštadienį) 1–4 klasių mokiniai rinkosi Šiaulių arenoje, kur vyko tarptautinė kasmetinė šunų paroda. Mokiniai buvo ne tik lankytojai šios parodos, jie artimai susipažino su kinologo profesija bei dalyvavo edukaciniame užsėmime „Saugus bendravimas su šunimis”, kurį vedė mokytojos Daiva Stonė ir Rasa Viliuvienė kartu su dresuotojais.

Balandžio 9 diena buvo skirta kultūrinei pažintinei veiklai – karjeros ugdymui. PUG vaikai su mokytoja Rasa Lideikiene keliavo į Geležinkelio muziejų, kur daug sužinojo apie geležinkelininkų profesijas. Muziejuje apžiūrėjo įrankius ir prietaisus, kuriais dirbo įvairių profesijų geležinkelininkai: kelininkai, elektrikai, ryšininkai. Susipažino su įvairių laikotarpių geležinkelininkų uniformomis, jų detalėmis, apdovanojimais.

4b klasės mokiniai su mokytoja Rasa Viliuviene keliavo į Rusnės Sireikytės mamos darbovietę, UAB LAUREMA grapics. Šioje įmonėje mokiniai susipažino su lipdukų gamyba ir ten dirbančių žmonių profesijomis: dailininkais, dizaineriais, maketuotojais, pakuotojais.

O kiti 1-4 klasių mokiniai vyko į Dramos teatrą, kad geriau pažintų ten dirbančių žmonių profesijas: rūbininkų, administratoriaus, apšvietėjų, režisieriaus. Ypač žavėjosi aktorių profesinalumu, nes stebėjo jų vaidinamą spektaklį „Kukučio kelionės”.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Viliuvienė

Pradinukų karjeros ugdymo diena