Matuojuosi mokyklinį suolą

Kovo 28-tą dieną lopšelio – darželio „Žiogelis” „Žvirbliukų” grupės vaikai kartu su savo auklėtojomis Natalija Staražinskiene, Dalia Sakalauskiene bei auklėtojos padėjėja Zita Bekeriene lankėsi Šiaulių Dainų progimnazijoje.

Pradinių klasių mokytoja Daiva Stonė svečiams aprodė mokyklos erdves: kur vaikai mokosi, valgo, sportuoja. Mažieji džiaugėsi žaisdami pertraukos metu interaktyviomis grindimis, bet juos glumino didelis vaikų būrys ir triukšmas. Vaikus nustebino nuskambėjęs garsus skambutis, kuris visus sukvietė į klases. Mažieji svečiai kartu su mokytoja Daiva įsikūrė 2a klasėje. Susipažinti padėjo žaidimas: apžiūrėjus klasėje esančius daiktus, juos reikėjo sugrupuoti SMART lentoje. Užsidėję ant pečių kuprines, vaikai linksmai atlikinėjo vikrumo užduotis. Kiek nurimę ir pavargę, toliau darbavosi žirklėmis, pieštukais, lipdukais – pasigamino atvirukus – korteles „Būsiu mokinys“.

Auklėtojos, stebėdamos savo vaikus naujoje aplinkoje, pastebėjo, kad juos domina nauja erdvė, yra žingeidūs, kai kurie greit orientuojasi naujoje aplinkoje, drąsiai užduoda klausimus, išbando IT. Taip pat pastebėjo, kad kai kuriems sunkiai sekėsi susikoncentruoti, dar trūksta savitvarkos įgūdžių, prisitaikymo prie veiklų tempo. Bet svarbiausia, kad darželinukai dar kartą paprašė juos pakviesti į svečius, nes „Dainų“ progimnazija – fantastiška mokykla.“

Informaciją parengė pradinio ugdymo mokytoja Daiva Stonė