Mokyklos bendruomenė minėjo Kovo 11 – ąją

     Kovo 11 – tą dieną atkurtai Lietuvos valstybei sukako 29 metai. Turime kuo didžiuotis ir ką švęsti. O juk valstybė – tai ne tik valdžia, įstatymai ir sienos. Valstybė – pirmiausiai jos žmonės, kurie ją kūrė, gynė, kurie ja tiki. Tai jaunimas, kuris auga. Tai – mes visi.
Kovo 12 dieną Šiaulių Dainų progimnazijoje vyravo šventinė nuotaika. Mokinius į pamokas ir iš pamokų kvietė M. Mikutavičiaus daina – skambutis „Aš tikrai myliu Lietuvą“. 12 val. mokyklos aktų salėje vyko koncertas – minėjimas „Laisvė – atsakomybė“, kuriame pasirodė mūsų mokyklos mokiniai. Koncerto – minėjimo metu mokyklos direktorė Asta Vaičiūnienė pasveikino progimnazijos bendruomenę su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimu bei įteikė padėkos raštus mokyklos mokinių tarybos nariams, mokytojams.
Kovo 11 – oji gaivina tautos atmintį, primena valstybes tradicijas. Dabartį ji jungia su praeitimi, kad žmonės saugotų ir puoselėtų laisvės viltį. Ji visiems – ir gyvenantiems Lietuvoje, ir atsidūrusiems toli nuo gimtųjų namų, kenčiantiems ar bandantiems kurti gyvenimą iš naujo nuolat primena – lietuviais esame mes gimę…

Istorijos mokytoja Ramūnė Gedminienė

Mokyklos bendruomenė minėjo Kovo 11 - ąją