Mūsų mokiniai – tarptautinės konferencijos dalyviai

Kovo 1 d. Dainų progimnazijos mokiniai dalyvavo XIX tarptautinėje konferencijoje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kuri vyko Šiaulių universitete. Taikydami matematikos, fizikos, lietuvių kalbos, geografijos ir technologijų žinias, progimnazistai atliko projektinius darbus ir paruošė pranešimus. 6a klasės mokinė Lėja Kazlauskaitė skaitė pranešimą „Matematika už lango“, 7b klasės mokiniai Aurimas Mažeika ir Vilius Mažeika pristatė projektinio darbo „Nulis matematikoje ir gramatikoje“ rezultatus, o 7b klasės mokinės Eglė Gedminaitė ir Kamilė Pikelytė demonstravo Šiaulių Dainų progimnazijos maketą.

Dainiečiams pavyko įrodyti, kad įvairūs mokomieji dalykai puikiai dera tarpusavyje, kad toks disciplinų integravimas leidžia kūrybiškai pažvelgti į mokymosi procesą. Mokiniams pasiruošti padėjo matematikos mokytoja metodininkė Erika Janušienė, fizikos vyresnioji mokytoja Giedrė Kielaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Akvilė Pigulevičienė, geografijos vyresnioji mokytoja Aistė Kavanauskaitė–Lukšė, technologijų mokytoja metodininkė Sandra Motuzaitė Jurienė.

            Informaciją paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė A. Pigulevičienė

Mūsų mokiniai – tarptautinės konferencijos dalyviai