Šiaulių m.  savivaldybės  globos namuose  – koncertas „Iš širdies į širdį“

Vasario 1 d. popietę į Šiaulių m. savivaldybės globos namų (Energetikų g.20A)  salę rinkosi šiuose namuose gyvenantys seneliai.  Jiems koncertavo  šokio studijos „Kosmėja“  šokėjos (vadovė Diana Maciuvienė) ir Šiaulių Dainų progimnazijos  dainavimo studijos  „Gamos garsai“ solistės Urtė Jackūnaitė, Atėnė Neimontaitė bei mišrus vokalinis ansamblis (vadovė Gitana Šlėnė).

Globos namų gyventojai nuo pirmųjų koncerto akimirkų žavėjosi  išraiškingais ir nuotaikingais šokiais, įspūdinga ir spalvinga šokėjų apranga, melodingomis  ir nuoširdžiomis dainomis. Seneliai kiekvieno pasirodymo metu plojo, šypsojosi, o iš išgirdę dainą, skirtą mamai, ne vienas ir ašarą nubraukė…

Renginio  pabaigoje sveikinimo žodį savo mamai tarė ir šokio studijos „Kosmėja“ vadovė Diana Maciuvienė.  Koncerto „Iš širdies į širdį“ artistai globos namų gyventojams padovanojo Dainų progimnazijos 3e klasės mokinių (pradinio ugdymo mokytoja Rasa Solovjovienė) pagamintus atvirukus.  Sveikatos ir džiaugsmo palinkėjimai, šokiai ir dainos sušildė senelių širdis, nuspalvino jų kasdienybę. Mokiniams tai buvo neįkainojama pagarbos ir dėmesio vyresnei kartai pamoka.

Informaciją parengė Rasa Solovjovienė

Šiaulių m.  savivaldybės  globos namuose  - koncertas „Iš širdies į širdį“