Sveikiname Šiaulių miesto ir rajono 5-8 kl. mokinių  IT kūrybos konkurso „Laiškas Kalėdų Seneliui“ laureates

2018 m. gruodžio mėnesį mūsų mokyklos  šeštų ir aštuntų klasių mokiniai, laukdami šventųjų Kalėdų, per  integruotas  literatūros ir  informacinių technologijų pamokas rašė laiškus Kalėdų Seneliui. Originaliausių ir įdomiausių darbų autoriai dalyvavo Gegužių progimnazijos organizuotame Šiaulių miesto ir rajono 5-8 kl. mokinių  IT kūrybos konkurse „Laiškas Kalėdų Seneliui“.

Š. m. sausio 16 d. į baigiamąjį renginį buvo sukviesti visi konkurso dalyviai. Jame dalyvavo mūsų mokyklos mokinės.  Džiaugiamės, kad 6a klasės mokinė Reda Šambarytė (lietuvių k. mokytoja A.Valaikienė, informacinių technologijų mokytoja J. Kaupienė) ir 8a klasės mokinė  Saulė Skodminaitė (lietuvių k. mokytoja A. Pigulevičienė, informacinių technologijų mokytoja J. Kaupienė)  tapo šio konkurso laureatėmis.  Mokinių kūrybinius darbus galite skaityti progimnazijos laikraštyje.

Informaciją parengė informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolita Kaupienė